Ak Parti Samsun Milletvekilleri TBMM Başkanı Şentop'u Ziyaret Etti

Samsun Ak Parti Milletvekilleri TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u Ziyaret ederek, başarı dileklerini ilettiler ve Samsun üzerine istişarede bulundular.

Siyaset 23.07.2020, 20:39 23.07.2020, 20:58
Ak Parti Samsun Milletvekilleri TBMM Başkanı Şentop'u Ziyaret Etti

TBMM Başkanlık makamında yeniden seçilen TBMM Başkanı Mustafa Şentop’u ziyaret eden Ak Parti Samsun Milletvekilleri hayırlı olsun dileklerinde bulundular. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile birlikte TBMM Başkanı Mustafa Şentop’a gerçekleşen ziyarette Samsun üzerine sohbet ettiler.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Milletvekilleri olarak ortak aklın rehberliğinde çalışmaya devam ettiklerini belirterek ziyaretle ilgili değerlendirmesini şu şekilde yaptı:

“Meclis Başkanımız Sn. Mustafa Şentop’a Samsun Milletvekilleri olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaret son derece verimli geçti. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin en önemli sacayaklarından olan “Güçlü Meclis” ilkesi doğrultusunda milli iradenin tecelligahı Meclis’imizi, bilgi birikimi ve tecrübesiyle öne çıkan bir isim olarak yeniden Sn. Mustafa Şentop’un yönetecek olmasından dolayı memnunuz. Meclis’imizin Açılışına giden süreçte tarihi bir rolü bulunan Samsun’umuzu Meclis çatısı altında temsil etmekten dolayı bizler de mutlu ve gururluyuz. Şehrimizin gelecek hedeflerine ulaşması, hemşehrilerimizin beklentilerinin karşılanması, çözümlerin ortaya konulması ve Samsun’umuzun ve ülkemizin aydınlık geleceği için AK Parti Milletvekilleri olarak ortak aklın rehberliğinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle yeni dönemde de Meclis’imize Başkanlık edecek Sn. Mustafa Şentop’a başarılar temennisiyle görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.” 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)