Ak Parti Samsun Teşkilatı İlkadım Yemeğinde Buluştu

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen yemekte Samsun Ak Parti teşkilat yöneticileri bir araya geldi.

Siyaset 05.03.2018, 19:52 05.03.2018, 22:38
Ak Parti Samsun Teşkilatı İlkadım Yemeğinde Buluştu

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen yemeğe, AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, Yönetim Kurulu Üyeleri ve aileleri katıldı. 

AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan şöyle konuştu:

"Öncelikle seçilen İlçe Başkanımı ve Yönetim Kurulunu bir kez daha tebrik ediyorum. Ak Parti'de siyaset tek başına değil ailelerle birlikte yapilırsa güzel olur.  Mutluluktada , üzüntüde de hep yanımızda eşlerimiz oldu. Bu yüzden AK Parti'de siyaset ailelerle birlikte yürütüldüğü zaman her türlü zorluğun üstesinden gelinebilir. Sizlerin gözlerine baktığımda bunu görebiliyorum ve sizlere güveniyorum. Önümüzde zorlu süreçler var bu zorlu süreçleri sizlerle birlikte atlatacağız." 

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman konuşmasında;

"Seçilen ilçe başkanımı ve yönetimini tebrik ediyorum. Önümüzde zorlu bir süreç var. Bizlerin en büyük destekçileri ailelerimizdir. Inşallah bu zorlu süreçleri birlikte atlatacağız. Buna inancım tam. Allah sizlerden razı olsun" dedi. 

AK Parti İlkadım Ilçe Başkanı Hakan Ay burada yaptığı konuşmada;

"Bugün burada çok değerli Genel Başkan Yardımcım, İl Başkanım, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve kiymetli aileleri ile birlikte toplandık. Partimize hizmet ederken bizlerin en büyük destekcileri ailelerimizdir. Yeri geliyor ihmal ediyoruz yeri geliyor fazla vakit ayıramıyoruz. Önümüzdeki süreçte çok önemli seçimler var. Şimdiden eşlerimiz bizleri affetsin. 

Görevi devraldığımız günden bu yana mahalle başkanlarımız, meclis üyelerimiz, il başkanımız ile istişarelerimizi devam ettiriyoruz. İnşallah 2019 yılına dinamik güçlü teşkilat yapısı ile gireceğiz. Bizlere inananların yüzünü kara çıkarmayacağız. Partimizin bayrağını her zaman en tepeye dikmek için çalışacağız " dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)