Ak Partili Hakan Karaduman, Her Zaferin Bir Bedeli Vardır!

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, seçim çalışmaları kapsamında iftar sonrasında vatandaşlarla buluşuyor.

Siyaset 29.05.2018, 21:55
Ak Partili Hakan Karaduman, Her Zaferin Bir Bedeli Vardır!

Karaduman, "Samsun'da son 15 yılda 26 milyar 64 milyonluk yatırım yaptık. Geçtiğimiz 15 yılda ülke için yaptığımız hizmet ve yatırımlar, yapacak olduğumuz hizmet ve yatırımların teminatlarıdır" dedi. 

SİZLERİN DESTEKLERİNE TALİBİZ

İlkdadım ilçesi Ulugazi Mahallesi teravih namazı ardından mahalleli ile sohbet eden AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, "24 Haziran’da sadece bir Cumhurbaşkanı ve 600 milletvekilinin seçilmeyeceğini, aynı zamanda yeni bir yönetim sistemine de geçileceğine vurgu yapan İl Başkanı Karaduman, “Kurulduğumuz günden beri girdiğimiz her seçimde olduğu gibi, 24 Haziran’da da sadece ve sadece milletimize güveniyoruz. Samsunlu, İlkadımlı kardeşlerimize güveniyoruz. Geleceğe daha sağlam, daha güvenli, daha hızlı adımlarla yürümek için bir kez daha sizlerin desteğine talibiz” dedi.

"UNUTMAYIN, HER ZAFERİN BİR BEDELİ VARDIR"

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı zihni Şahin ve diğer ilçe belediye başkanlarından bazılarının da iştirak ettiği  mahalle sohbetlerinde konuşan Karaduman, "Bizler, 'Dünya beşten büyüktür' diyerek küresel sistemin adaletsizliklerine karşı sesini yükselten Sayın Cumhurbaşkanımızın yolunda yürümeyi kendimize dert edindik" diyen İl Başkanı Karaduman, "Cumhurbaşkanımız her alanda tarihî başarılar kazandı ve dik duruşunu her yerde sergiledi. Ama bu arada karşısına çıkan engellerin çapı ve etkisi de arttı. Unutmayın, her zaferin bir bedeli vardır. Türkiye olarak bize 15 yılda kat ettiğimiz mesafenin bedelini ödetmeye çalışıyorlar. Ama sizler buna müsade etmiyorsunuz. Bizler Samsun olarak, İlkadım olarak Cumhurbaşkanımıza daha fazla sahip çıkmalı, güçlü meclis ve güçlü hükümetle birlikte güçlü bir Türkiye'nin oluşması için desteklerimizi esirgememeliyiz." dedi. 

Türkiye'yi ekonomik olarak geriletmeye çalışanlara, 7.4’lük rekor büyüme oranlarıyla cevap verdiklerini vurgulayan Karaduman, “Samsun'da son 15 yılda toplam 26 milyar 64 milyonluk yatırım yaptık. Geçtiğimiz 15 yılda ülke için yaptığımız hizmet ve yatırımlar, yapacak olduğumuz hizmet ve yatırımların teminatlarıdır" şeklinde konuştu. 


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)