Ak Partili Köstek, 112 Çağrı Merkezi Personeline Teşekkür Etti

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek 112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanlarını ziyaretti bulundu.

Siyaset 08.12.2020, 00:01 08.12.2020, 00:16
Ak Partili Köstek, 112 Çağrı Merkezi Personeline Teşekkür Etti

112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanlarını ziyaret eden AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek, "fedakarca çalışmalarını sürdüren vatan evlatlarının varlığı en büyük gururumuz" dedi.

1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanları haftası vesilesiyle Atakum’da bulunan 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek Kurum Müdürü Emin Demir ve 112 İl Ambulans Şefliği Başhekimi Dr. Ali Yılmaz ile bir araya gelen AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

112 Çağrı Merkezinde görev yapan personeli teşekkürlerini ileten Abdulkadir Köstek ; “İnsaların en aciz anlarına umut ışığı olan, ulaşılması güç noktalara hayat taşıyan ve acı tatlı bir çok duyguya şahitlik eden, hayatlarını can kurtarmaya adamış kahramanlarımızın  112 Acil Sağlık Hizmetleri haftasını kutluyor, kendilerine teşkilatım ve aziz milletimiz adına şükranlarımı iletiyorum.” diyerek şunları söyledi.

"Bütün dünyayı etkisi altına alan pandemi  sürecinde 112 üzerinden verilen hizmetlerin yükü ve önemi daha fazla artmıştır. Buna rağmen etkili ve sağlıklı bir şekilde vatandaşın hizmetine koşan, dünyanın ibretle izlediği örnek çalışmaları sahaya yansıtan, özveriyle ve fedakarca çalışmalarını sürdüren vatan evlatlarının varlığı en büyük gururumuz ve onları dualarından eksik etmeyen aziz milletimiz en değerli varlığımızdır" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık