Ak Partili Mahir Ünal; Devlet Bahçeli'ye Teşekkür Ediyorum”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hükümetin başta terörle mücadele olmak üzere yaptığı güzel hizmetlerin yanında olduğunu söyledi.

Siyaset 10.09.2017, 22:09 10.09.2017, 23:42
Ak Partili Mahir Ünal; Devlet Bahçeli'ye Teşekkür Ediyorum”

AK Parti Manavgat 6. Olağan İlçe Kongresi, Mehmet Akif Ersoy Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, burada yaptığı konuşmada;“AK Parti iktidarı FETÖ terör örgütünün gerçek yüzünü ortaya çıkardıktan sonra kökünü kazımak için mücadeleye başlamıştır. Bu süreçte ana muhalefet partisi ne yazık ki terör örgütünün yanında yer almıştır. Bunun yanında MHP lideri Devlet Bahçeli ise bir devlet adamının nasıl olması gerektiğinin en güzel örneğini sergilemiş ve hükümetin başta terörle mücadele olmak üzere yaptığı güzel hizmetlerin yanında olmuştur. Ben buradan sizlerin huzurunda göstermiş olduğu tutum nedeniyle Sayın Devlet Bahçeli'ye bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, FETÖ ve PKK gibi çok sayıda terör örgütüyle mücadele sırasında ana muhalefet partisi CHP terör örgütlerinin ve Türkiye’nin karşısında olan Avrupa ülkelerinin yanında yer alırken, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin ise hükümetin başta terörle mücadele olmak üzere yaptığı güzel hizmetlerin yanında olduğunu söyledi.

Tek liste ile gerçekleştirilen seçimde mevcut başkan Hasan Öz yeniden ilçe başkanı oldu. 

Hasan Öz’ün listesinde şu isimler yer alıyor:

Yönetim Kurulu Asil:

Yusuf Halimoğlu, Hüseyin Hüsnü Sözen, Selma Kendiroğlu, Mehmet Avcı, Emre Uluçay, Kudret Kara, Hasan Kaya, Ahmet Ali Erol, Ali Rıza Özyer, Hulusi Öz, Derya Kaya, Beyhan Çil, Yasemin Şahin Çifçi, Basri Gümüş, Erhan Çetin, Mehmet Ali Günal, Ali Özdemir, Gülsüm Acar, Niyazi Ünal, Fikret Gündüz, Ahmet Kurt, Zeynep İnci, Kazım Aydın, Mustafa Taşar.

Yönetim Kurulu Yedek:

Hüseyin Çekiç, Hasan Özcan, Olgun Hayıt, Abdurahman Bağcacıoğlu, Muhammet Tokgöz, Nail Gök, Hasan Atalay, Necmi Şevgin, Tuncay Sarı, Seyfettin aktaş, Mehmet Ali Güven, Halil İbrahim Taş, Erdoğan Erçağ.”

Yorumlar (0)