Alexa

Ak Partili Teyyare; Sahayı boş bırakarak hata ediyoruz

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, Ak Parti'de il başkanı değiştiği günden bugüne hiçbir değişikliğin olmadığını belirterek “saha boş bırakarak hata ediyoruz” diye açıkladı.

Ak Partili Teyyare; Sahayı boş bırakarak hata ediyoruz

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, Ak Parti'de il başkanı değiştiği günden bugüne hiçbir değişikliğin olmadığını belirterek “saha boş bırakarak hata ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Ak Parti İl Başkanının İstifası tek başına yeterli olmadığını, Yönetim Kurulunun da İstifa ederek yönetimin baştan sona yenilenmesi gerektiğini kaydeden Tayyare, “Ak Parti İl Kadın Kolları İl Başkanı ve Yönetim Kuruluda İstifa etmeli ve Yenilenmeli..Ak Parti Gençlik Kollları İl Başkanı ve Yönetim Kurulu da İstifa etmeli ve Yenilenmeli. Ak Parti İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulları da İstifa Etmeli ve Yenilenmelidir" dedi.

Mehmet Teyyare açıklamasını şöyle devam ettirdi:

METAL YORGUNU TEŞKİLAT İŞ BAŞINDA

Düzmece bir Teşkilat Temayülü ile İl Başkan Yardımcısı Arkadaşı, Genel Merkezin İl Başkan Adayı diye Sayın Cumhurbaşkanımız Kandırılarak görevlendirildi. Ak Parti'de Metal Yorgunluğu Yaratan Teşkilatlar Görevinin Başında. Samsun'da Ak Parti İl Başkanı Dışında, Hiç Bir Şey Değişmedi. Mücadele Ettik,  Ak Parti İl Başkanının İstifa Etmesine vesile olduk. Çok Şükür. Bunu Sizlerle Beraber Hep Birlikte Başardık.

ŞİMDİ TEKRAR AYAĞA KALKIYORUZ!

Ak Parti'de Metal Yorgunluğa Sebep Olan Tüm Teşkilatlar Değiştirilinceye Kadar Mücadeleye Devam Edeceğiz. Var mısınız? Ak Partili Belediyelerden, Metal Yorgunluk Yaşayan Başkanların hiç birine İstifa Et denilmedi. Hakan Karaduman bey. Başkan Seçilirse, Metal Yorgunluk yaşayan Başkanlara İstifa Et denilmeyeceği şüphesi bizde hasıl oldu. Bu sessizlik doğru değil. Milletin yüksek sesle dile getirdiği şikayetlerini, hiç kimse göz ardı edemez. Biz buna İzin vermeyeceğiz. Feto Örgütü ile hala bir Mücadele Ekibi kurulmadı. Neyi Bekliyoruz. Buna engel bir durum mu var? Ya da Bunu Engelleyenler mi var? Bu Sessizlik, Yeniden Ayağa Kalkmamıza vesile oldu.

Sevgili Dava Arkadaşlarım Hep Beraber Mücadeleye var mısınız?

Ekibimize Lütfen Destek Olunuz. Siz Bizlere Destek Olursanız, Önümüzde Hiç Kimsenin Durma Şansı yok. Lütfen Bizimle Beraber olun, Ekip Ruhu ile hep Birlikte Mücadele Edelim. Bıraktığımız Yerden, Vira Bismillahirrahmanirrahim Diyoruz. Gerçek Dava Erlerini Yanımızda Görmek istiyoruz. Millete Hizmet Yolunda, Siz Çok Değerli Kardeşlerimizin Dava'mıza Omuz Vermelerini Bekliyoruz.

DURMAK YOK. YOLA DEVAM. DEDİK VE YOLA KOYULDUK.

Allahım Bizleri Mahcup Etmesin. Amin.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 11:07
YORUM EKLE