Alexa

Ak Parti'nin Manifesto Tarihi Belli Oldu (Ortak Miting Düzenlenecek mi)

AK Parti sözcüsü Ömer Çelik partisinin MYK toplantısı ardından yaptığı açıklamada, Manifestonun açıklayacağı geniş katılımlı tanıtım toplantısının 31 Ocak Perşembe günü Ankara'da yapılacağını söyledi.

Ak Parti'nin Manifesto Tarihi Belli Oldu (Ortak Miting Düzenlenecek mi)

MYK toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, "Manifestoyu açıklayacağımız geniş katılımlı tanıtım toplantısını 31 Ocak Perşembe günü Ankara'da yapacağız."dedi.

Yerel seçimlere yönelik miting tarihleriyle ilgili sorularıda cevaplandıran Çelik, "Normalde bizim miting takvimimiz seçime 1,5 ay kala gibi başlar. gördüğünüz gibi Cumhurbaşkanımız İstanbul, Ankara, İzmir'de faaliyetlere başlamıştır. Miting tarihleriyle ilgili sayın genel başkanımız sahaya inmiş durumda. Normalde bizim miting takvimimiz seçime 1,5 ay kala gibi başlar. Gördüğünüz gibi Cumhurbaşkanımız İstanbul, Ankara, İzmir'de faaliyetlere başlamıştır. " dedi.

"Cumhurbaşkanımız çok güçlü bir manifesto açıklayacak"

Bu hafta sonu Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları ve  MKYK üyelerinin farklı illere giderek adayları açıklayacaklarını belirtti. Bu hafta sonui faaliyetlere başlanacağını ifade eden Çelik, "Manifestoyu açıklayacağımız tanıtım toplantısını 31 Ocak Perşembe günü Ankara'da kapalı spor salonunda yapacağız. Cumhurbaşkanımız çok güçlü bir manifesto açıklayacak. Çeşitli eleştirilerle ilgili olarak alınmış tedbirleri, vatandaşla gönül ve hizmet bağını tesis etmek üzere hangi ilkelerle tesis etmek için öne çıkarılacağıyla ilgili çok güçlü bir manifesto açıklayacak. Şimdiki takvimimiz 31 Ocak Perşembe günü 81 ilin katılımıyla yapılacak. Ortak miting sayın genel başkanımızın takdirleridir. Cumhur İttifakı'nda bunun pozitif bir etki yaratacağını düşünüyoruz. Tabii ki iki genel başkanın takdiridir." dedi.

MHP İLE ORTAK MİTİNG

Ortak miting konusuna olumlu baktıklarını bunun genel başkanın taktiri olduğunu kaydeden Çelik, Cumhur İttifakı’nın mesajları daha güçlü bir şekilde verebilmesi açısından son derece pozitif bir etki oluşturacağını düşünüyoruz. Bunun kamuoyuna güçlü bir mesaj vereceği şeklinde bir değerlendirmemiz vardır." dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 22:16
YORUM EKLE

banner325