banner434

banner433

Akdoğan'dan tehdit gibi açıklama

Yalçın Akdoğan, AK Parti'nin çözüm sürecinin tek teminatı olduğunu savunarak, "HDP, bundan sonra çözüm sürecinin ancak filmini yapar." dedi.

Siyaset 08.06.2015, 15:58 08.06.2015, 16:01
Akdoğan'dan tehdit gibi açıklama

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti'nin çözüm sürecinin tek teminatı olduğunu savunarak, "HDP, bundan sonra çözüm sürecinin ancak filmini yapar." dedi.

HDP BUNDAN SONRA ANCAK FİLİM YAPAR

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti genel merkezine gelişinde, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Seçim sonuçlarını değerlendiren Akdoğan, çözüm sürecine ilişkin olarak sürecinin tek teminatının AK Parti olduğunu öne sürerek, "HDP bundan sonra çözüm sürecinin ancak filmini yapar." ifadesini kullandı. Akdoğan, "Yani 'bal bal' demekle ağız tatlanmıyor, 'barış barış' demekle de olmuyor. Madem yüzde 13 oy aldılar Kandil'e çağrı yapsınlar ve PKK'ya silah bıraktırsınlar." diye konuştu.

Seçim sonuçlarını tüm boyutlarıyla ilgili kurullarda ele alacaklarını belirten Akdoğan, "Seçmenin mesajını bütün şehirlerde en doğru şekilde algılayacağız. Bir kez daha milletimize AK Parti'yi birinci parti yaptıkları için çok teşekkür ediyorum ve her şey Türkiye için diyorum." dedi.
Yorumlar (0)