Akşener Orduda Konuştu: Korkmuyoruz, Korkmayacağız!

Milliyetçi Harekte partisi Genel Başkan adayı Meral Akşener; siyasetin dönülmez bir yolda olduğunu söyledi.

Siyaset 30.05.2016, 22:56 30.05.2016, 23:14
Akşener Orduda Konuştu: Korkmuyoruz, Korkmayacağız!
Meral Akşener, Türkiye’de siyasetin bundan sonra eskisi gibi olmayacağını siyaseti değiştireceğini söyleyerek: "Türkiye’deki yönetim anlayışı, ben yaptım oldu anlayışı, demokrasi benim içindir, başkası için değildir anlayışı, tek adam anlayışı, tek adamın olduğu parti anlayışı tamamen değişecek. Çünkü biz korkmuyoruz, korkmadık, korkmayacağız” dedi.

Çağrı heyetinin MHP olağanüstü büyük kurultayının 19 Haziran 2016 Pazar günü saat 10.00’da Ankara Büyük Anadolu Otel’de toplanacağını belirten Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ‘milli şef’ olarak değerlendirdi.

Akşener, “Allah’ın izniyle 19 Haziran’dan sonra postmodern milli şef dönemini siz ve biz beraber bitireceğiz. Hiçbir şey bundan sonra eskisi gibi olmayacak. Arkadaşlarımız bundan sonra tabanın, milletimizin, teşkilatlarımızın emrinde olacak” diye konuştu.

Akşener, Bahçeli’nin koltuğa yapıştığını söyledi. Akşener, “Bakın bu kongre ve kurultay talebi bizim kendi içimizdekilerin yüzüne ayna tutmamıza sebep oldu. O koltuk ne menem bir şeymiş ki, bu koltuk ne kadar kıymetli bir şeymiş ki, ülküdaşını PKK’ya şikayet edecek kadar alçaldılar” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)