Alexa

Akşener'in Avcılar Konuşmasında İzdiham!

MHP Eski İstanbul Milletvekili Meral Akşener, Avcılar'da "Milli İradenin Önemi" konulu bir toplantıya katıldı. Salona vatandaşlar sığmayınca Akşener Dışarı çıktı.

Akşener'in Avcılar Konuşmasında İzdiham!

Milliyetçi Hareket Partisi Eski İstanbul Milletvekili Meral Akşener'in Avcılar'da yapılan "Milli İradenin Önemi" konulu bir toplantıya iştirak etti.. Toplantı için vatandaşlar salona sağmadı. Adeta izdiham yaşanan salondan dışarıya çıkan Akşener, konuşmasına bahçede devam etti.  

MHP Eski İstanbul Milletvekili Meral Akşener, Vatanseverler Derneği tarafından Avcılar'da düzenlenen "Milli İradenin Önemi" konulu bir toplantıya davet edildi. Barış Manço Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda Akşener kürsüye çıktı. Salon  kalabalığı almadı. Bu sefer Akşener, konuşmasına kültür merkezinin bahçesinde devam etti.

Akşener, “Cesaretinizle bugün burayı doldurdunuz. O küçücük salondan taştınız burada benimle birlikte, Türkiye’nin geleceği için cesaretle yüreklerinizi koydunuz” dedi.

Salon dışında konuşmasına devam eden Akşener burada yaptığı konuşmada; Dernek başkanlarını kutlayarak, "Bu günlerde Meral Akşener'i çağırmak yürek ister. Yolda gelirken afişler gördüm. 'Hakimiyet Milletindir' yazıyordu. Hakimiyetin milletin olduğunu kabul ediyorsak, referandumda 'evet' diyenleri başımızın tacı ettiğimiz gibi 'hayır' diyenleri de asla hain yerine koymamamız gerekiyor." dedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2017, 18:40
YORUM EKLE