Alexa

Arınç: Manisa'daki Polis Baskınlarını Değerlendirdi

NTV'de katıldığı televizyon programında önemli sorulara cevap veren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç; son zamanlarda Manisa'daki Polis baskınlarıyla ilgili olarakta konuştu.

Arınç: Manisa'daki Polis Baskınlarını Değerlendirdi

NTV'de katıldığı televizyon programında önemli sorulara cevap veren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç;  "Kırmızı Kitap'ta "legal görünümlü illegal görünümlü yapılanmalar" ifadesinin kullanıldığını belirten Arınç, "Fethullah Gülen ile ilgili olarak şu örgütün faaliyetleri veya buna karşı alınacak tedbirler şeklinde münhasıran bir tabir getirilmedi" dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'da bazı derneklere yapılan operasyonlara da tepki göstererek ''Manisa’da son günlerde bir şeyler oluyor'' diyen Arınç, ''Ben şimdi Manisa’ya oy verin diyeceğim, dedim de zaten. Bana demezler mi biz seni tanıyoruz, seviyoruz. Ama sen de bizim sevdiğimiz adamları basıyorsun. Örgütçü gibi emniyet müdürü şöyle yapıyor, böyle yapıyor dese ben ne diyeceğim? Ayıptır günahtır. Haklarında yeterli delil bulunmadıkça, makul şüphe bunların ötesine geçmek lazım'' ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2015, 16:18
YORUM EKLE