"Asıl Olan Millet ile Birlikte Yürümektir"

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, yerel seçimler kapsamında çalışmalarına Bafra ilçesinde devam etti.

Siyaset 24.12.2018, 19:38 24.12.2018, 20:03
"Asıl Olan Millet ile Birlikte Yürümektir"

31 Mart 2019 Yerel Seçim çalışmalarına Bafra ilçesinde devam eden AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, beraberinde ki heyetle birlikte muhtarlarla buluştu.

Beraberinde, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kenan Saroğlu ile birlikte Bafra'da sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelen Demir, daha sonra muhtarlarla birlikte, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

İlk günkü aşkla çalışmaların devam ettiğini belirten Mustafa Demir, hizmet üreten bir anlayışla, yaptığımız işin milletin emanetini yüklenmek olduğunu bilerek yola koyulduklarını vurguladı.

Görev kendisine tevdi edildikten sonra yoğun bir çalışma sürecine girdiklerini anlatan Demir, “Ak Parti’nin milletin kendisidir. Büyük bunalımların sonucunda milletin ortaya koyduğu çözümdür. Bu çözüm ülkemize 17 yıllık  gelişmeyi ve istikrarı getirmiştir. Milletin çözümünün bir parçası olmaktan onur duyuyorum.”  dedi.

ASIL OLAN MİLLET İLE BİRLİKTE YÜRÜMEKTİR

Türkiye’nin gelişmesine paralel olarak belli dönemlerle küresel ekonomik saldırılar ile karşı karşıya bırakıldığına ancak her saldırıda milletin istikbaline sahip çıkması ile bu saldırıların yok edildiğini dile getiren Demir, "Cumhurbaşkanımızın da sürekli vurguladığı gibi millet ile birlikte yürümektir esas olan. Dayanağınız millet olunca her meselenin en güzel çözümünü bulabilirsiniz” dedi.

MUHTARLARIMIZ VE STKLARIMIZ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZDIR

AK Parti iktidarları sürecinde milletvekillerinin içinden geldiği şehirlere katkısı bakımından Samsun iller arasında ikinci sırada olduğunu anlatan Mustafa Demir, “Bafra’nın tüm alt yapı sorunlarını beş yıl içerisinde mutlaka çözeceğiz. Bununla birlikte ilçemizin şehir kimliğini hak ettiği kaliteye yükselteceğiz.” dedi.

Bafra programı çerçevesinden büyük pazar yerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Demir, bir araya geldiği muhtara yaptığı konuşmada “muhtarlarımız, bizim başkanlığımızda gözümüz, kulağımız gibi hareket ederek çözüm ortağımız olacaklar. Mahallelerimizden şehir merkezine kadar ortak bir akılla çalışma yürüteceğiz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)