Alexa

Aslan Karanfil: Kendilerin Dışında Örgütlenmeye Tahammülleri Yok

Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adayı Aslan Karanfil Türk Ocağı, TÜRKAV ve Samsun Ülkü Ocakları'na gerçekleştirdiği ziyaretlerde yerel MHP'nin yerel seçimlerde aldığı oyu aşacağız dedi.

Aslan Karanfil: Kendilerin Dışında Örgütlenmeye Tahammülleri Yok
Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adayı Aslan Karanfil  Türk Ocağı, TÜRKAV ve Samsun Ülkü Ocakları'na gerçekleştirdiği ziyaretlerde yerel MHP'nin yerel seçimlerde aldığı oyu aşacağız dedi.

Türk Ocağı'nın her hafta düzenlediği konferansların bu haftaki ko
nusu Osmanlı-Alman İttifakı Bakımından Çanakkale Savaşları, konuşmacısı ise Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım oldu.


DÜNÜN MAĞDURLARI

MHP Samsun Milletvekili aday adayı Aslan Karanfil, Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı'na (TÜRKAV) gerçekleştirdiği ziyarette, AK Parti hükumetini eleştirerek, "Dünün mağdurları, bugünün mağrurları oldular. Kendileri dışındaki hiçbir fikre ve örgütlenmeye tahammülleri yok " dedi.

KÖYLÜ VERGİYE BOĞULACAK

Yeni yerine taşınan Samsun Ülkü Ocakları'nı ziyaret ederek başkan Hüseyin Kürşat Geze ile de bir süre sohbet edenKaranfil, Sivil toplum örgütleri ziyaretlerinin ardından MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığına geçti. Partililerin yoğun katılımı ile geçen görüşmede İlçe Başkanı Süleyman Şeker, "Ben demeyeceğiz, biz diyeceğiz bu işi inşallah başaracağız. Yerel seçimlerde aldığımız oyu bu seçimlerde aşacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

İlçe Başkanından sonra söz alan Karanfil ise "Büyükşehir yasasıyla oy devşiren AKP hükumeti, tıpkı 2B yasasıyla olduğu gibi bu yasayla da köylüye kolaylık değil, ek külfet getirdi. Dün 2B de oluşan mağduriyetlere bu gün meraların satılması ekleniyor yarın emlak ve çöp vergisi de eklenecek. Yani köylü vergiye boğulacak. Bunları kırsalda tüm vatandaşlarımıza detaylı şekilde anlatacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2015, 14:28
YORUM EKLE

banner325