Atakum'da Meclis Üyesi Işıtan'dan İmamoğlu Kampanyasına Destek

CHP Atakum Belediye Meclis Üyesi Hulusi Işıtan Ekrem İmamoğlu'na destek kampanyasına 22 bin 955 TL bağış yaptı.

Siyaset 18.06.2019, 17:10 18.06.2019, 17:57
Atakum'da Meclis Üyesi Işıtan'dan İmamoğlu Kampanyasına Destek

CHP tarafından başlatılan İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'na destek kampanyasına 22 bin 955 TL bağış yapan,  CHP Atakum Belediye Meclis Üyesi Hulusi Işıtan, "İmamoğlu Türkiye'nin ve yarınlarımızın umudu" dedi

23 Haziran'da yapılacak İstanbul seçimi için partiler hazineden yardım almayacağı kararı üzerine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu yardım kampanyası başlattı. Kampanyaya Türkiye'de ve yurt dışında yaşayan vatandaşlar ilgi gösterdi. 

CHP Atakum Meclis Üyesi Hulusi Işıtan'da yardım kampanyasına katılarak, 22 bin 955 TL bağışladı. CHP Atakum Meclis Üyesi Hulusi Işıtan,
Ekrem İmamoğlu'nun 31 mart seçimlerinden sonra YSK kararı sonucu mazbatasının elinden alınması ile haksızlık yapıldığını belirtti. Atakum nasıl Karadeniz için büyük bir önem arz ediyorsa, İstanbul'da bütün Türkiye için önem arzettiğini ifade eden Işıtan, İstanbul'da yapılacak seçim sonucunun ülkenin kaderini belirleyeceğini söyledi. 

Seçime çok az bir zaman kaldığını ancak bu son düzlükte insanlara örnek olmak ve dayanışma ruhlarını artırmak istediğini belirten Hulusi Işıtan; Almanya ile ticaretlerini sürdürdüğünü ve merkezi Almanya olan CHP Hamburg ve Schleswig-Hostein Birliği'nin yönetim kurulu üyeliğini yaptığını ifade ederek, dernekle gerçekleştirdiği görüşmeler sonucunda, CHP'nin İmamoğlu'na destek sağlamak maksadıyla düzenlediği "Desteğinizle Her Şey Çok Güzel Olacak" kampanyasına büyük ilgi gösterilmesinden mutluluk duyduğunu da belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)