Alexa

Aytun Çıray; Meral Akşener'e Başkan Yardımcılığı Teklifi Asılsızdır

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Aytun Çıray, sosyal medyada tedavüle sokulan ‘Meral Akşener’e Başkan Yardımcılığı teklif edildi ve bu teklif Akşener tarafından kabul edildi’  haberlerini kesin bir dille yalanladı.

Aytun Çıray; Meral Akşener'e Başkan Yardımcılığı Teklifi Asılsızdır

Aytun Çıray, sosyal medyada çok konuşulan Meral Akşener’e Başkan Yardımcılığı teklif edildiği ve bu teklifin Akşener tarafından kabul edildiğinin yalan olduğunu belirtti. 

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Aytun  Çıray’ın konuyla ilgili kısa açıklaması  şöyle:

‘Sosyal medyada hangi güçlerle ilişkili olduğu meçhul hesaplar üzerinden sayın Genel Başkanımız amacı yıpratma olan bir operasyonun merkezine yerleştirilmek istenmektedir. Söz konusu hesaplardan Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’e  Başkan Yardımcılığı teklif edildiği ve Genel Başkanımızın da bu teklifi kabul ettiği haberi servis edilmiştir. Bu servisin maksadının Genel Başkanımızı töhmet altında bırakmak olduğu açıktır.

Biz İYİ Parti olarak, bu tür operasyonların artık olmadığı bir Türkiye mücadelesi veriyoruz. Bu çerçevede söz konusu haberlerin tamamen yalan, yanıltıcı ve gerçek dışı olduğunu bir kere daha vurguluyoruz. Milletimizin de öncelikle bizim yaptığımız açıklamaları dikkate almasını temenni ediyor ve bekliyoruz.

Kamuoyumuza en derin saygılarımızla,

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2018, 12:28
YORUM EKLE