Babacan'dan Ak Parti'ye Çağrı; Gelin, adaleti hep birlikte isteyelim

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara’da partisinin Sincan ilçe binasının açılışında "DEVA herkesin can, hak ve mal güvenliğinin garantisidir" dedi.

Siyaset 19.06.2021, 21:13 19.06.2021, 23:59
Babacan'dan Ak Parti'ye Çağrı; Gelin, adaleti hep birlikte isteyelim

Ankara’da partisinin Sincan ilçe binasının açılışında konuşan Ali Babacan, “Vaktinde AK Parti’ye gönül vermiş dostlarımıza sesleniyorum” diyerek,  “Sizlerin haktan, hukuktan vazgeçmediğinizi gayet iyi biliyorum. Ortaya dökülen tüm bu kirli ilişkilere içten içe çok kızdığınızı, içinize sindiremediğinizi biliyorum. Siyasetçilerin çetelerle iş tuttuğu bugünleri kabul edemeyeceğinizi gayet iyi biliyorum. Tüm bu adaletsizlikleri ve baskıyı asla sinenize çekmediğinizi de biliyorum. ‘28 Şubat karanlığını üstümüzden alsın’ dediğiniz insanların 28 Şubatçılarla beraber yol yürümesinden çok rahatsız olduğunuzu biliyorum.” diyerek şunları söyledi;

“Sizler haksızlıklara göğüs germiş, verdiğiniz haysiyet mücadelesini zamanında zaferle taçlandırmış insanlarsınız. ‘Herkes için hak, özgürlük ve refah’ diye çıkacak insanlar yine sizler olacaksınız. Gelin; hakkı, adaleti herkes için hep birlikte isteyelim. Mafya-siyaset-bürokrasi-medya şebekesine bir kez daha son verelim. Korkmayın ve unutmayın, DEVA Partisi varken kimse sizin hakkınıza göz koyamaz. Helal tek bir lokmanızı kimse elinizden alamaz. DEVA Partisi herkesin can, hak ve mal güvenliğinin garantisi olacaktır. Senelerdir mücadele ettiğimiz ve kazandığımız hakların da hepsinin teminatı biziz.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)