Bahçeli'den Genelkurmay Başkanı'na Tam Destek

Partisinin grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, Hulusi Akar’a destek vererek; 'Genelkurmay Başkanı’nı hedef tahtası haline getirmek terbiyesizliktir.' dedi.

Siyaset 17.05.2016, 12:42 17.05.2016, 13:19
Bahçeli'den Genelkurmay Başkanı'na Tam Destek

Partisinin grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli,  Hulusi Akar’a destek verdi.

Devlet Bahçeli, “Sayın Genelkurmay Başkanı’nın malum nikaha katılması son derece insanidir. Devlet teamüllerine uygundur” dedi.

Cumhurbaşkanı kızını evlendirmesi en doğal hakkı olduğunu belirten Bahçeli, 'buna devletin yetkililerinin katılması da son derece normaldir. Genelkurmay Başkanı’nı hedef tahtası haline getirmek terbiyesizliktir.' dedi.

 Kahramanlarımızın moral ve motivasyonu çok mühim olduğunu ifade eden Bahçeli; 'Hafta sonu Cumhurbaşkanı'nın davetine icabet ederek kızının nikahına katılan Genelkurmay Başkanı acımasızca eleştirilmektedir. Bize göre bu eleştirilerin anlaşılabilir bir yanı yoktur. Sayın Genelkurmay Başkanı insani bir görevi ifa etmiştir.'dedi.

Bahçeli; 'Medya cengaverlerinin Genelkurmay Başkanı'nı tartışmaya açması terör örgütünün değirmenine su taşımaktadır. Cumhurbaşkanı'nın kızını evlendirmesi en tabii hakkıdır. Her şey bitmiştir, davete katılması mı kalmıştır? Bu nasıl bir terbiyesizliktir?' diye sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)