Bahçeli: Koray Aydın Dava Adamıdır...

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Grup Toplantısı’ndan sonra yaptığı açıklamada, Adaylar arasında tek ülkücünün Koray Aydın olduğunu söyledi.

Siyaset 17.05.2016, 13:33
Bahçeli: Koray Aydın Dava Adamıdır...
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BahçeliMHP Grup Toplantısı’ndan sonra gazetecilerin sorularına cevap verdi. Bir soruya cevap veran Bahçeli: “Koray Aydın bey Ülkü Ocaklarından yetişmiş değerli bir dava insanıdır. Partimizin birçok kademelerinde görev yapmıştır.'dedi.

Devlet Bahçeli, Koray Aydın’ın sözlerine ilişkin soruya, “Koray Aydın Bey Ülkü Ocaklarından yetişmiş değerli bir dava adamıdır. Partimizin birçok kademelerinde göre yapmıştır. Adayların arasında tek ülkücüdür. Olayları görmüş ve uyarma görevini yapmıştır. Tebrik ediyorum” diye cevap verdi.

Muhaliflere yönelik ihraç sürecinin başlatılmasına ilişkin  sorulara da cevap veren Bahçeli: “İncelemelerimiz devam ediyor. Her gün disiplin kapsamına girebilecek yeni oluşumlar, tavırlar, sözler var. Biraz sabırlı olursak, mükemmel bir dosya hazırlanacak” şeklinde konuştu.

Bir başka soruyada kritik bir cevap veren  Bahçeli, “900 imzayı basın olarak bulmanızı tavsiye ederim. Ne kadarı doğru, ne kadarı yanlış. 900’ü bulmuşlarsa mesele bitmiştir” diye konuştu.

Yargıtayın yarın kurultay demesi halinde Bahçeli, “Yargı kararına saygımız sonsuzdur” ifadelerini kullandı.



Yorumlar (0)