Bakan’dan FETÖ uyarısı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, FETÖ terör örgütünün helikopterli bir takım saldırılarda bulunacakları şeklinde haberler geliyor. Ama biz de o konuda hazırlıklıyız” dedi.

Siyaset 06.08.2016, 23:04 07.08.2016, 00:51
Bakan’dan FETÖ uyarısı
Bakan Eroğlu, şehit cenazesine katılmak üzere geldiği memleketi Afyonkarahisar’da, ‘FETÖ’nün 14 Ağustos ta bir takım eylemler yapacağı’ yönündeki söylentilere ve  Örgütün bazı tarihlerde bir takım saldırı girişimlerinde bulunacağı yönünde istihbarat bilgilerinin olduğunu aktardı.

Bakan Eroğlu, “15 Temmuz büyük ölçüde püskürtüldü, ama bu hainlerin başka hesapları olabilir. Nitekim bazı gelen haber, istihbaratlara göre 24 Ağustos ile 10-15 Eylül arasında böyle bir takım hareketler yapacakları, bazı noktalara IŞİD destekli, PKK destekli bir şeyler yapacakları helikopterli bir takım saldırılarda bulunacakları şeklinde haberler geliyor. Ama bizde o konuda hazırlıklıyız, Allah’ın izni ile demir yumruğumuzu onların kafalarına indireceğiz. Dolayısı ile onlarda heyecanlanmasınlar lütfen o hainlere de söyleyelim yani bunu menfur bir hadiseye, menfur bir saldırıya alet olmasınlar” diye konuştu.

İHA

Yorumlar (0)