Alexa

Bakanı Tüfenkci; Kimse Bize İstikamet ve Rota Çizemez

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Bölücülerle kampanya yapanlar, bölücülerle mecliste birlikte hareket edenler ne bu devleti, ne bu milleti ne de bu bayrağı maalesef koruyamadılar” dedi.

Bakanı Tüfenkci; Kimse Bize İstikamet ve Rota Çizemez
banner327

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, halk ve Hakk’tan başka kimseden korkmadıklarını belirterek, bu iki gücün dışında hiçbir gücün kendilerine istikamet ve rota çizemeyeceğini belirtti.

YORULMAK NEDİR BİLMEDEN KOŞTURACAĞIZ
Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen Bakan Tüfenkci; “Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla millet, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimini akamete uğrattıysa, meydanları doldurduysa, demokrasi nöbetleri tuttuysa, bu döviz oyununu da bozdu.

Döviz düşüyor, referandumdan sonrada daha stabil hale getireceğiz.  Böylelikle faiz lobilerinin saldırılarını da boşa çıkaracağız. Bizler hiç durmadan, yorulmak nedir bilmeden koşturacağız. Halkımız kazansız istiyoruz, ülkemiz büyüsün istiyoruz. Sizler saha koşturacaksınız, vekillerimiz mecliste koşturacak, biz hükümet olarak koşturacağız ve Cumhurbaşkanımız, kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde AK Parti olarak ilk günden beri, ülkemiz için çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

HALKIN ve HAKKIN RIZASINA DİKKAT ETTİK
Bakan Tüfenkci, “Biz çalışmalarda hep şuna dikkat ettik, hem halkın rızasına dikkat ettik hem de hakkın rızasına dikkat ettik. Halktan ve Hakk’tan başka hiçbir kimseden de korkmadık. Onun içinde bize, bu millete, bu iki gücün dışında hiçbir güçte istikamet ve rota çizemez. 
 

Kaynak: İHA

YORUM EKLE