Başbakan Binali Yıldırım, Amasya programının ardından Samsun'a Geliyor

Başbakan Binali Yıldırım, bugün Amasya programının ardından Samsun'a gelerek önce Batıpark'ta düzenlenen gençlik şöleninde gençlerle bir araya gelecek. Ardından Kurtuluş yolunda düzenlenen sahur programında Samsunlularla buluşacak.

Siyaset 12.06.2018, 13:10 12.06.2018, 13:20
Başbakan Binali Yıldırım, Amasya programının ardından Samsun'a Geliyor

Ak Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre; Seçim çalışmaları nedeniyle il il gezen Başbakan Binali Yıldırım, bugün Amasya programının ardından Samsun'a gelecek. Samsun'da önce Batıpark'ta düzenlenen gençlik şöleninde gençlerle bir araya gelecek olan Başbakan Yıldırım,  Ardından Kurtuluş yolunda düzenlenen sahur programında Samsunlularla buluşacak. 

GENÇLİK ŞÖLENİ

Bugün Amasya'da düzenlenecek miting ve iftar programının ardından Samsun'a geçeceği öğrenilen Başbakan Yıldırım, önce saat 23.00'da Batıpark'ta düzenlenecek Gençlik Şöleni'nde Samsunlu gençlerle bir araya gelerek, sohbet edecek.

KURTULUŞ YOLUNDA SAHUR

Daha sonra kurtuluş yolunda AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen sahur programına katılacak olan Başbakan Yıldırım, vatandaşlarla bir araya gelecek. 

KARAASLAN DAVET ETMİŞTİ

Başbakan Yıldırım'ın Kars ve Ardahan mitinglerine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsunluların Başbakan Binali Yıldırım'ı çok özlediğini ve Samsun'da kendilerini görmekten mutlu olacaklarını belirterek, Yıldırım'ı kente davet etmişti.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)