Alexa

Başbakan Sert Konuştu: Daha Beterini Görürsünüz!

Başbakan Yıldırım, "15 Temmuz’dan ders almadıysanız daha da beterini görürsünüz'' dedi.

Başbakan Sert Konuştu: Daha Beterini Görürsünüz!
banner327

Başbakan Binali Yıldırım, Kastamonu'da konuştu. Ilgaz Tüneli’nin açılışının ardından kent merkezine hareket eden Başbakan Yıldırım, kendisini bekleyen kalabalığa hitap etti.

TÜRKİYE'NİN GÜVENE İHTİYACI VAR

Terör örgütlerine de tepki gösteren Başbakan Yıldırım, “Ülkemizde içeride ve dışarıda zarar vermeye çalışan bu terör örgütleri, onların sırtını sıvazlayanlar, şunu iyi bilsinler ki eğer 15 Temmuz’dan ders almadıysanız daha da beterini karşılarsınız, görürsünüz. Şimdi Türkiye’nin istikrar ve güvene ihtiyacı var. Bunu da 14 senedir sağlayan siz oldunuz. Durmak yok, yola devam dediniz. Biz de yola koyulduk. Yollarla, hastanelerle, okullarla memleketin her tarafını donattık. Daha işimiz bitmedi” dedi.

AYRIMILIĞIN HER ZAMAN KARŞISINDA OLDUK

Ayrımcılığın her zaman karşısında olduklarını belirten Başbakan Yıldırım: “15 Temmuz gecesinde bombaların altında şehadet şerbetini içme pahasına, gazi olma pahasına ülkemizi alçaklardan koruduk mu? İşte tekrar görev düşerse herkes bilsin ki 79 milyon ülkesini savunmaya gece gündüz hazırdır. Türkiye sizin desteğiniz ve sizin iradenizle her geçen gün aydınlığa yol alıyor. Birlik sayesinde, beraberlik sayesinde ülkemizi parmakla gösterilen ülkeler arasına sokmaya, yükseltmeye ant içtik. Ahdettik. Herkes bilsin ki bizim siyasetimiz 81 ilimizin 79 milyon vatandaşımızı kucaklayan bir siyasettir. Ayrımcılığın her zaman karşısında olduk, karşısında olmaya devam edeceğiz. Bir ve bütün olarak yolumuza inşallah hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2016, 23:58
YORUM EKLE