Alexa

Başbakan; Terör örgütüne bu kaynakları aktaranlar kusura bakmasın

Kayseri Sanayi Odası’nın düzenlediği Sanayiciler Gecesi’ne katılan Başbakan Binali Yıldırım, “Kafa kaldıranların kafasını eze eze bu duruma geldik” dedi.  

Başbakan; Terör örgütüne bu kaynakları aktaranlar kusura bakmasın
banner327

Başbakan Binali Yıldırım, Kayseri Sanayi Odası tarafından 12.’si gerçekleştirilen ödül töreninde konuştu. “Yıldırım;Türkiye 14 yılda bir Türkiye’yi 3 Türkiye yaptı. Kayseri’ye 13 milyar kamu yatırımı yaptık. Kayseri’ye 515 kilometre bölünmüş yol yaptık. Sıra Kayseri’ye hızlı trenin gelmesi. Çalışmalarımız sürüyor. Kayseri İstanbul ulaşımı artık çok daha kolay olacak” dedi.

BAŞKA BİR İRADE KABUL ETMEDİK

Başbakan Yıldırım, “Türk ekonomisi üzerinde bu günlerde karamsar senaryo yazmaya çalışanlar var. AK Parti iktidarında 14 yıl boyunca sadece memlekete hizmet etmekle kalmadık, vesayet odakları ile ve kumpaslarla mücadele ede ede bu seviyeye geldik. Kafa kaldıranların kafasını eze eze bu duruma geldik. Millet iradesinden başka bir irade kabul etmedik. "dedi.

Yıldırım; "Terör örgütüne bu kaynakları aktaranlar kusura bakmasın, bizden müsamaha görmez. Merhamet değil esas olan adalettir diyerek muamele edeceğiz. Bir çok tedbiri alıyoruz.Önümüzdeki hafta değişiklik teklifimizi getireceğiz. MHP ile çalışmalar içindeydik. Önemli bir mesafe katettik. Meclisin önüne getirilecek. Meclisten sonra yine size geleceğiz. Nihai karar milletin kararıdır. Milletin verdiği kararın karşısında boynumuz kıldan incedir.” dedi.
 

Kaynak: İHA

YORUM EKLE