Alexa
banner314

Başbakan Yıldırım’a 'Fahri Doktora' Ünvanı Verildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) 2017-2018 akademik yılı açılış töreni Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla açıldı, Yıldırım'a, 'Fahri Doktora' unvanı verildi.

Başbakan Yıldırım’a 'Fahri Doktora' Ünvanı Verildi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) 2017-2018 akademik yılı açılış töreni Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla açıldı. Troia Kültür Merkezi’nde yapılan törene Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, akademisyenler ve öğrenciler yer aldı.

Başbakan'a'Fahri Doktora' unvanı

Başbakan Binali Yıldırım’ın özgeçmişinin Prof. Dr. Süha Özden tarafından okunmasının ardından Yıldırım’a ÇOMÜ tarafından Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında, Türk siyasal hayatı ve kamu yönetimine üstün katkılarından dolayı 'Fahri Doktora' unvanı verildi.

Ardından kürsüye gelen Başbakan Yıldırım, “Özgeçmişte 21 Aralık değil 20 Aralık olacak. Beni bir gün gençleştirdiniz. Bir eksik de 5 torun. Burada olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Akademik yıl öğrencilerimize, üniversitemize ve hocalarımıza hayırlı olsun." dedi,

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 13:43
YORUM EKLE

banner307

banner313