Başkan Cengiz Ergün, İstanbul'da Manisalılar ile Kucaklaştı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa İl Başkanı Ömer Baysal ile birlikte MHP İstanbul İl Başkanlığı’nı da ziyaret etti.

Siyaset 21.06.2019, 18:14 21.06.2019, 21:20
Başkan Cengiz Ergün, İstanbul'da Manisalılar ile Kucaklaştı

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Başkan Yardımcıları Edip Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter ile bir araya geldi. Başkan Ergün ve Manisa İl Başkanı Ömer Baysal Manisa’daki çalışmalar ile ilgili Genel Başkan Yardımcılarına bilgi verdi. 

İstanbul Manisa İli Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen etkinlik dolayısıyla İstanbul’a gelen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP İstanbul İl Başkanlığı ziyareti ardından manisalılar ile kucaklaştı.

Başkan Ergün’e ziyarette MHP İl Başkanı Ömer Baysal, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk da eşlik etti. 

MHP İstanbul İl Parti binasında MHP Genel Başkan Yardımcıları Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter, İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş ve İstanbul İl Başkanı Birol Gür ile bir araya gelen Başkan Ergün, Pazar günü gerçekleştirilecek olan seçimlerin hayırlı olmasını diledi. 

​​​​​​​

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa’daki çalışmalar hakkında Genel Başkan Yardımcılarına bilgi veren Başkan Ergün, yeni dönem projeleri ile ilgili de planlamalarını aktardı.

İstanbul'daki manisalıların etkinliğine katılmak üzere gelen Başkan Ergün ve Manisalı heyet İstanbul'da Manisalılar ile hasret giderdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442