Alexa

Başkan Ersan Aksu Açıkladı: Erdoğan Samsun'a Geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun'a geliyor. Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 19 Ocak Cumartesi günü Samsun'a geleceğini açıkladı.

Başkan Ersan Aksu Açıkladı: Erdoğan Samsun'a Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 19 Ocak Cumartesi günü Samsun'a geleceğini belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, Tevazu, Samimiyet ve Gayretle; "AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun sevgisini bütün hemşehrilerimiz zaten biliyor. Cumhurbaşkanımıza gönülden bağlı olan Samsunlu hemşehrilerimiz de Sayın Cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde ağırlayacağına olan inancım tamdır" dedi.

"19 Ocak'ta Samsun tarihi günlerinden birini yaşayacak"

19 Ocak Cumartesi günü Samsun'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacak. İl Başkanı Av. Ersan Aksu, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'da en iyi şekilde ağırlanacağını belirttiği açıklamasında, "Samsun, her zaman liderimize sahip çıkmıştır. Hemşehrilerimizin genel başkanımıza karşı sevgileri daima en üst noktada olmuştur.

"Samsun'da müthiş bir sevinç ve heyecan oluştu"

Geçtiğimiz cuma günü liderimizin yakın zamanda Samsun'a gelebileceğini ve ilçe belediye başkan adaylarımızı bizzat kendisinin açıklayabileceğini ifade etmiştim. O günden sonra Samsun'da müthiş bir sevinç ve heyecan oluştu. 19 Ocak'ta Samsun tarihi günlerinden birini yaşayacak. İl Başkanlığı olarak bizler gerekli hazırlıklara başladık. Kendisini Samsun’a yakışır şekilde ağırlayacağız” diye konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 20:26
YORUM EKLE

banner325