Başkan Gökçek'ten Ortalığı Karıştıran Meral Akşener İddiası

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Sosyal Paylaşım sitesinden, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener'in iftarda bir araya gelmesini değerlendirdi.

Siyaset 05.06.2017, 02:09 05.06.2017, 03:04
Başkan Gökçek'ten Ortalığı Karıştıran Meral Akşener İddiası

Geçen günlerde CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,  Meral Akşener ile iftar yemeğinde buluştular. Yapılan Görüşmeye, Isparta Milletvekili Nuri Okutan ve Balıkesir Milletvekili İsmail Ok'ta katılmıştı.

Kılıçdaroğlu ve Akşener tarafından yapılan açıklamada kısa bir mesaj verilmişti.

Kılıçdaroğlu konuşmasında, referandum sürecinin sonunda ‘hayır’ın kazandığını, demokrasiye olan ihtiyacın herkes tarafından çok iyi bilindiğinin altıni çizmişti. Akşener kısa konuşmasında; Şehit yakınlarına başsağlığı dilemişti.

Başkan Melih Gökçek'ten bomba gibi bir haber düştü sosyal medyaya...

Gökçek; Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meral Akşener'i CHP'ye davet ettiği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığını teklif ettiğini iddia etti.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meral Akşener'e İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığını teklif ederek, CHP'ye çağırdığını iddia eden Gökçek, "Ayrıca Adana, Mersin, Balıkesir ve Manisa'ya Meral Akşener istediği adayı koyabilecek. Ankara'da 4 ilçe, Aydın'da da 2 ilçe. Şimdilik gelen bilgi bu" diye belirtti.

Meral Akşenerin bu iddiasına cevap merakla bekleniyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)