Başkan İkiz; Ak Parti 2019 hedefleri öncesi güçlenerek yoluna devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı ve Av. Hakan Karaduman bakan seçildiği AK Parti Samsun 6. Olağan Kongresi'ne katılan ve oyunu kullanan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz; “Ak Parti 2019 hedefleri öncesi güçlenerek yoluna devam ediyor.” Dedi.

Siyaset 25.03.2018, 15:41 25.03.2018, 15:46
Başkan İkiz; Ak Parti 2019 hedefleri öncesi güçlenerek yoluna devam ediyor.

SAMSUN HABERLERİ - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı ve Av. Hakan Karaduman bakan seçildiği AK Parti Samsun 6. Olağan Kongresi'ne katılan ve oyunu kullanan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz; “Ak Parti 2019 hedefleri öncesi güçlenerek yoluna devam ediyor.” dedi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından 19 Ocak'ta Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Av. Hakan Karaduman, olağan kongrede delegelerin karşısına çıktı. Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonunda düzenlenen kongrede tek aday olan Karaduman, geçerli 445 oyun tamamını alarak başkan seçildi.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine seçilen Av. Hakan Karaduman'ın yönetim kurulu asil üyeleri arasında birde Havzalı bulunmakta. Havzalı işaamı Kadir Kayan’da Ak Parti Samsun İl Yönetimi lisetesinde yer aldı.

Genel kurula Havza Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile katılan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz; “Kongremiz Samsunumuza ve ülkemize hayırlı olsun. Ak Parti 2019 hedefleri öncesi güçlenerek yoluna devam ediyor.  Sayın İl Başkanımız Av. Hakan Karaduman ve yönetimine başarılar dilerim.  Ayrıca il yönetimine giren hemşerimiz Kadir Kayan’ı tebrik ediyor ve  görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Havza Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ise Karaduman ve Kayan’I tebrik ederek; “Güçlü Türkiye yolunda hedeflerimize ilerliyoruz. Kongremizin partimize ve ükemize hayırlar getirmesini temenni ederim.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)