Başkan Özdemir ve Başkan Kayan Ankara'da Havza Yatırımını Konuştular

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan bir dizi ziyaret için Ankara’ya gittiler. Başkan Özdemir ve Ak Partili Kayan Ankara'da Havza Yatırımını Konuştular

Siyaset 01.02.2023, 19:22
Başkan Özdemir ve Başkan Kayan Ankara'da Havza Yatırımını Konuştular

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan bir dizi ziyaret için Ankara’de bir dizi temaslarda bulunarak Havza'ya yatırımı konusunda istişarelerde bulundular.

Başkan Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan Ankara ziyaretleri kapsamında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Başdanışmanı Yüksel Coşkunyürek'i makamında ziyaret ederek ilçede Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmalar hakkında sohbet ettiler, Hemen ardından Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ile Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’yı TBMM’deki makamlarında ziyaret ettiler.Havza’da yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulunarak çalışmalara vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ettiler.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı eşliğinde Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu‘nu da makamında ziyaret ederek devam eden Samsun Vezirköprü Karayolu ve Havza’da devam eden bakanlık yatırımları ile planlanan projeler hakkında istişarelerde bulundular.

Ziyaretler ile ilgili olarak açıklamada bulunan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir şunları söyledi: “İlçemizi Türkiye Yüzyılı vizyonumuz çerçevesinde yarınlara hazırlamanın gayretindeyiz. Bunun içinde temaslarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Herşeyin en iyisini hak eden Havzalı hemşerilerimiz için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde misafirperverlikleri ile ilgi ve alakalarından ötürü Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Başdanışmanımız Sayın Yüksel Coşkunyürek'e, bizlerin her zaman yanında ve yardımcısı olan Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’a ile Ak Parti Samsun Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı’ya ve hemşerimiz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Hakan Ay’a teşekkür ederim.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)