Başkan Türk; Vatandaş kötü ekonomiden şikayetçi

Deva Partisi il başkanı Kebire Birer Türk, partililerle birlikte samsun ilçe ziyaretlerine devam ederek vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Siyaset 10.09.2021, 23:15
Başkan Türk; Vatandaş kötü ekonomiden şikayetçi

Deva Partisi il başkanı Kebire Birer Türk, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile parti gönüllüleri ziyaretlerine devam ediyor. Samsun’da atağa geçen Deva Partisi il Başkanı ve yöneticileri vatandaşın yoğun olduğu çarşı ve pazarları ziyaret ederek sorunlarını dinliyor.

Deva Partisi il başkanı Kebire Birer Türk, en son vezirköprü köylerindeki ziyaretleri ile gündeme gelmişti. Atakum İlçe Başkanı Eyüp Bektaş eşliğinde bu kez Atakum Mimarsinan Pazarı vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Türk yaptığı açıklamada, Deva kadroları olarak vatandaşlara  partilerini anlattıklarını, Dacalarını anlatmak için bütün fırsatların değerlendirdiklerini, Açık hava pazarları vatandaşlarla iletişim açısından güzel fırsatlar olduğunu belirtti. Türk; "Ziyaretlerimiz esnasında genel başkanımız Ali Babacan’ın oldukça iyi tanındığını fakat partimizi hala bilmeyen insanların olduğunu gördük. Maalesef bunda medyanın şuan ki durumunun büyük etkileri var. Fakat geçmişten gelen ve Ali Babacan ismine oluşmuş güven ve bu güvenin insanlardan alınması bizleri çok mutlu ediyor. Vatandaşımız içini döküyor, derdini anlatıyor. Hem üreticiler hem de alışveriş yapanlar kötü ekonomiden şikayetçi. Alım gücü çok azaldı şeklinde bildirimleri yoğun olarak alıyoruz.'Üretici çocuklarının çiftçi olmasını istemiyor, mazot fiyatlarından gübre maliyetlerinden yakınıyor ve neredeyse kar yok diyorlar." dedi.

Deva Partisi Samsun İl Başkanı Kebire Birer Türk, Samsun'da yönetimiyle birlikte gerekirse kapı kapı gezerek çalışmalarına devam edeceklerini ve deva partisinin görüşlerini dile getireceklerini belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)