Bekir Keleş; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, İlkadım ilçesinde bulunan Vezirköprülüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde hemşerileriyle bir araya geldi.

Siyaset 30.05.2018, 13:11 30.05.2018, 13:17
Bekir Keleş; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, İlkadım ilçesinde bulunan Vezirköprülüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde hemşerileriyle bir araya geldi. 

24 Haziran seçimlerinin önemini hemşerilerine aşılayan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, birlik ve beraberliğin önemini anlatarak, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini aktardı. Türkiye'nin geleceği ve bekası için genel seçimlerin oldukça önemli olduğunu dile getiren Keleş, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a desteğimiz tam olacaktır. Güçlü bir Türkiye ve güçlü bir gelecek için meclisteki çoğunluğu sağlamalıyız" dedi.

 Bekir Keleş, ardından Samsun Valisi Osman Kaymak ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile bir araya geldi. Vali Kaymak ve başkan Tok, 24 Haziran seçimlerinde vekil adayı Bekir Keleş'e başarılar diledi.


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)