Binali Yıldırım, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçin sonuçlarına değerlendirdi. Yıldırım, Seçim sonuçlarının İstanbul'a hayırlı olmasını dileyerek, rakibi Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti.

Siyaset 23.06.2019, 20:26 23.06.2019, 20:57
Binali Yıldırım, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

Seçim sonuçlarını takip etmek için geldiği AK Parti İl başkanlığı binasında basın açıklamasında bulunan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım sonuçların İstanbullular için hayırlı olmasını diledi.

Binali Yıldırım,Ak Parti İl Binasında yaptığı basın açıklamasında, "Şu an itibarıyla rakibim Ekrem İmamoğlu önde götürmektedir. Kendisini tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum." dedi.

Seçim demek, demokrasi demek olduğunu belirten Yıldırım, İstanbul seçiminin, Türkiye'de demokrasinin en iyi şekilde, kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koyduğunu belirten Cumhur ittifakı İstanbul Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, açıklamasını şöyle devam ettiirdi:

"İstanbulluların yararına yapacağı her türlü işte de kendisine (Ekrem İmamoğlu) yardımcı olmaya gayret edeceğiz. Bu sonuçların İstanbulumuza, İstanbul'un geleceğine hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum."

Yorumlar (0)