Alexa

Bir İlk: 350 AKP'li CHP'ye Geçti...

Afyonkarahisar'da CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, İhsaniye İlçesi'nde toplam 350 kişinin AK Parti'den istifa ederek CHP'ye geçtiğini açıkladı. Görgöz AK Parti ilçe binasında da CHP bayraklarının asıldığını iddia etti.

Bir İlk: 350 AKP'li CHP'ye Geçti...

 CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz bomba bir iddiada bulundu. Görgöz açıklamasında Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesinde tam 350 kişinin AK Parti’den istifa ederek CHP’ye katıldığını söyledi. Görgöz iddialarını bir adım daha ileri taşıyarak “AKP'nin İhsaniye ilçe binasına CHP bayrağını asmışlar” da dedi.

İşte CHP il Başkanı Yalçın Görgöz’ün yaptığı o twitter üzerinden yaptığı o açıklamalar:
Dün gece saat 20:30 da önce Akören beldemize sonra da İhsaniye ilçemize gittik. Gerçi şimdi Akören beldemiz kapanıyor, mahalle oluyor da.  Aman Allah’ım o ne büyük coşku, o ne büyük heyecan, o ne kalabalık öyle? Önce Akören'de sonra da İhsaniye'de halkımıza hitap ettik. Tam 350 kişi AKP'den istifa etti ve CHP'ye geçiyor. AKP'nin İhsaniye ilçe binasına CHP bayrağını asmışlar. İhsaniye ilçemiz ayakta İhsaniye ilçemizi ve Gazlıgöl, Kayıhan, Yaylabağı beldelerimizi hatta daha çok çalışarak Döğer kasabamızı da kazanacağız.

Kapanan belediyelerimizi halkın iktidarında geri iade edeceğiz. Yeniden belediyelik olmalarını sağlayacağız.

Tüm belediye başkan adaylarımdan bir şey rica ediyorum. Lütfen kentinizin en güzel yerlerine park yapın.
Birazdan saat 08 de merkez ilçe İGM adaylarımızın "eğilim yoklaması" ile sıralamasını belirleyeceğiz. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.
Afyonumuz 57 gün sonra, ilçelerimizle birlikte CHP'li çağdaş belediyelere kavuşacak.
Merkez ilçe il genel meclisi aday sıralaması için "eğilim yoklaması" devam ediyor. Katılım çok güzel. Bundan dolayı çok mutluyum.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2014, 08:38
YORUM EKLE