BTP kadrolarının siyaset anlayışı

BTP Bireysel menfaat için değil vatan ve millet menfaati için olduğunu belirten Genel Başkan Yardımcısı Lütfullah Önder, "siyaset çok kirlendi ama bize Haydar hoca öyle bir kadro bıraktı" dedi.

Siyaset 02.08.2021, 23:19 03.08.2021, 00:26
BTP kadrolarının siyaset anlayışı

Bağımsız Türkiye Partisi’nde (BTP) kongre süreci devam ederken, Karabük Eskipazar ilçe kongresi BTP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfullah Önder ve MYK üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

BTP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfullah Önder,  Günay Dönmez’in Eskipazar ilçe başkanlığına seçildiği kongrede konuştu. Önder, “Türkiye’nin BTP'den başka dertlere derman olacak, sorunları çözecek başka bir ne bir kadrosu var, ne de bir partisi var. Bunu Haydar hocamızdan çok duyduk, 'Benim kadromun dünyada eşi benzeri yok' derdi.” İfadelerini kullandı.

BTP kadrolarının siyaset anlayışı

BTP’nin aynı anlayış ve inançla Hüseyin Baş liderliğinde yoluna devam ettiğini ifade eden Önder konuşmasına şöyle devam etti, “BTP bireysel menfaatinin önüne vatan millet menfaatini koymuş bir kadro ile çalışan bir partidir. Bu anlamda hakikaten dünyada örneği yok çünkü insanlar siyasete ikbal için girerler ve fırsatını bulduğu andan itibaren de gönlü, kafası ne için çalıştıysa orada da bunu gerçekleştirmek için uğraşır. Maalesef böyle, siyaset çok kirlendi ama bize Haydar hoca öyle bir kadro bıraktı ki... Bu kadro siyaset yapıyor kendi bireysel menfaati için değil tam aksine herkes kendi cebinden koyuyor. O,  ülke, vatan, millet menfaati için siyaset yapan bir nesil bıraktı.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)