BTP lideri Hüseyin Baş'tan Trabzon çıkarması

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, memleketi Trabzon’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Siyaset 12.07.2021, 20:37 12.07.2021, 22:18
BTP lideri Hüseyin Baş'tan Trabzon çıkarması

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, memleketi Trabzon’da, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkanı  Ahmet Hamdi Gürdoğan ile görüşerek,  yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve sorunları dinledi.

BTP lideri burada yaptığı konuşmada,  “Kongre sürecindeyiz, ilçe kongrelerimiz yapılıyor. Bu vesile ile Türkiye'yi geziyoruz. İnşallah il kongrelerimizi da tamamladıktan sonra genel kongremizi yapacağız ve önümüzdeki ilk seçime hazır olacağız. Seçim artık zamanında mı olur, erken mi olur... Ne zaman olursa hazır bir şekilde devam ediyoruz. Türkiye gençleşen bir nüfus ve gençlerin artık bayrağı eline alması gerektiğine inanıyoruz. Biz bu noktada çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Trabzon Gazeteciler Cemiyetini de ziyadret eden Hüseyin Baş, Başkan Ersen Küçük ile biraraya geldi. Ziyarette yerel medya üzerine değerlendirmelerde bulunan Hüseyin Baş, “Trabzon'da yerel gazetecilik çok kıymetli. Ulusal basında sokağımızdan, ilimizden, ilçemizden haber alamıyoruz. Bu anlamda en kıymetli iletişim arası yerel basın. İnşallah daha özgür, daha rahat olunabilen, ifadenin önünün kesilmediği bir ortam olur. Bir gazetede, TV'de iki ayrı görüş gerçek manada tartışabilmeli. Şimdi yalancıktan tartışma programlarını görüyoruz. Bunlar aslında tartışma değil bir tarafı güçlendirme programları. Bunlara karşıt görüşlerin ne kadar yetersiz olduğunu göstermek adına oraya konulmuş vizyoner piyonlar diyebiliriz. Bu gerçekleşirse Türkiye daha iyi bir noktaya gelebilir diye umut ediyoruz.” dedi.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)