Bu kadar eğmeye bükmeye ne gerek var Sayın Türkeş?

Eski MHP Milletvekili, Başbakan Yardımcısı ve Ak Parti Ankara milletvekili adayı Tuğrul Türkeş, bu akşam Habertürk TV'de Veyiş Ateş'in sorularını cevaplandırdı.

Siyaset 02.10.2015, 23:23 02.10.2015, 23:37
Bu kadar eğmeye bükmeye ne gerek var Sayın Türkeş?

Tuğrul Türkeş, bu akşam Habertürk TV'de Veyiş Ateş'in sorularını cevaplandırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü" denilen MHP'li siz miydiniz? sorusuna Türkeş, Saray'a giden ve Erdoğan'la görüşen kişinin sayın Bahçeli olduğunu düşünüyorum. Şaka yapmıyorum. Ben onun sayın Bahçeli olduğunu düşünüyorum. Tahmin ediyorum ama MHP'deki saygıdeğer arkadaşlarımız bu konuda açıklama yaparlarsa tahminin ötesinde de yorumlara girerim.'' ifadelerini kullandı.

Program sunucusu bile beklemediği bu şok cevap karşısında irkildi.

Türkeş sağ olsaydı 10 Haziran'da koalisyon kurulurdu diyen Tuğrul Türkeş, ‘Rahmetli Türkeş, Türk Milliyetçisiydi. Partizan değildi’ dedi.

Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına aldığını söyleyen bir parnin liderine rağmen Merhum Alparslan Türkeş Gerçekten Tuğrul Bey’in dediği gibi mi yapardı?

En kralından ülkücü olduğunu ifade eden T.Türkeş MHP’lilerden yüzde 95 destek geldiğini belirtti.

MHP’lilerden yüzde 95 destek geliyorsa bu MHP’liler kaç kişi sayın Türkeş?

Bu kadar eğmeye bükmeye ne gerek var?

'Siz Babamın partisi' dediğiniz partiyi terkettiniz. Hemde Teşkilatın siyasi stratejilerini, politikalarını, liderini hiçe sayarak. 

Gerçekten milli menfaatler mi yoksa şahsi menfaatler mi ağır bastı ilerleyen zaman diliminde bunların hepsini göreceğiz.

Murat Divan

Yorumlar (0)