Bu Sözler Bize 1980 öncesi Kirli Emel ve Elleri Hatırlattı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Kamil Aydın, "Kılıçtaroğlu’nun “Milliyetçi MHP neden sessiz” sözünü manşete taşıması, bize 1980 öncesi kirli emel ve elleri hatırlattı." dedi.

Siyaset 16.08.2021, 22:42 16.08.2021, 23:38
Bu Sözler Bize 1980 öncesi Kirli Emel ve Elleri Hatırlattı

MHP Genel Başkan Yardımcısı - MHP MYK Üyesi - Erzurum Milletvekili Prof.Dr.Kamil Aydın, sosyal medya platformu twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nun sözlerinin 1980 öncesi kirli emel ve elleri hatırlattığını belirtti.

Prof.Dr.Kamil Aydın twitter paylaşımında şunları söyledi: "Sayfalarında MHP ile ilgili olumlu tek bir habere yer vermeyen malum gazeteler, Altındağ provokasyonu sonrası genel başkanımızın kapsamlı açıklamalarına rağmen Kılıçtaroğlu’nun “Milliyetçi MHP neden sessiz” sözünü manşete taşıması, bize 1980 öncesi kirli emel ve elleri hatırlattı."

MHP Kamil Aydın sosyal medya hesabında, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Resmî Twitter Hesabından Retweetlediği Afganlı göçmenlerle ilgili mesajınıda paylaştı:

"Sınırlarımıza yığılan Afganların ülkelerine güvenliklerini de gözeterek aynen iadeleri, ülkemizde bulunanların da süratle tespitinin yapılarak geldikleri gibi gönderilmeleri aziz Türk milletinin haklı bir talebidir. Milliyetçi Hareket Partisi de bu görüştedir."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)