banner434

banner433

Büyük Birlik Partisi STK'lara Ziyaret Gerçekleştirdi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Çarşamba İlçe Başkanı Ertan Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çarşamba'da STK'ları ziyaret ettiler.

Siyaset 17.03.2022, 21:00
Büyük Birlik Partisi STK'lara Ziyaret Gerçekleştirdi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Çarşamba İlçe Başkanı Ertan Sağlam ve yöneticileri Çarşamba'da bulunan STK'lara ziyaret gerçekleştirerek sorunlarını dinlediler.

Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Ayvacık Ziraat Odası Erdal AVCI'da ziyaret kapsamında heyetin içinde yer aldı. BBP Çarşamba İlçe Başkanı Ertan Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaret ettikleri STK'lar şöyle:

Çarşamba Bakkallar odası başkanı Cihan kaya, Kahveciler odası başkanı Erdal Çalışkan, Madeni sanatkarlar odası başkanı Mustafa Dündar, Şoförler odası başkanı Musa Bala, Demirciler odası başkanı Kerim Çakır, Bakırcılar odası başkanı İsmail Çelik, Marangozlar odası başkanı Kerim Dikkol, Esnaf kefalet Kredi kooperatifi başkanı, Selahattin Akkuş, Kunduracılar odası başkanı Osman Aydın, Lokantacılar odası başkanı Hasan Gümüş, Terziler odası başkanı Enver Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görev dönemlerinde başarılar dilediler.

Yapılan ziyarette Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Erdal AVCI yaptığı konuşmada, Büyük Birlik Partisi Olarak Sivil Toplum Örgütlerini çok önemsediklerini iktidara geldikleri takdirde sivil toplum örgütlerinin imkanlarını ve görev alanlarını daha da genişleteceklerini, ziyaret ettikleri oda başkanlarının temsil etmiş oldukları esnafların sorunlarını yakınen takip ettiklerini ve bu sorunlarla alakalı Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı  Mustafa Destici'ye rapor halinde sonduklarını belirtti. Avcı, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Sayın Genel Başkanımız sadece sorunları değil sorunlarla birlikte çözüm önerilerinin de hazır olduğunu. İşçimizin ,esnafımızın,çiftçimizin ,sanayicimizin ,memurumuzun hülasa hangi aşanda bir sorun varsa bunları TBMM’de gündeme getirildiği bundan sonra da Samsun’umuz ve ilçelerimiz ile alakalı bütün sorunları dinlemeye hazır olduklarını belirtti"

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)