Çakıcı'dan 'Vahit Kayrıcı' Açıklaması; Provokasyondur, Asla Doğru Değil

Vahit Kayrıcı ile ilgili MHP genel Başkan Adayı olarak haberlerin çıkması ardından Alaattin Çakıcı Twitter adrasinden yaptığı paylaşımda buna cevap vererek; "Vahit Kayrıcı ile ilgili genel başkan adayı olacak provokasyonu asla doğru değildir." dedi. Peki Vahit Kayrıcı kimdir, nerelidir, ne iş yapar?

Siyaset 02.07.2020, 13:21 23.09.2020, 01:47
Çakıcı'dan 'Vahit Kayrıcı' Açıklaması; Provokasyondur, Asla Doğru Değil

Alaattin Çakıcı Sosyal Medya twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Vahit Kayrıcı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.af yasası kapsamında tahliye olan Alaattin Çakıcı'nın Vahit Kayrıcı MHP'ye genel başkan mı olacak şeklindeki soruları merak ediliyordu.Vahit Kayrıcı kimdir, Vahit Kayrıcı MHP'ye genel başkan mı olacak? şeklindeki sorular sosyal medyada ve internet medyasında en sık konuşulan konular arasında yer alıyordu.

MHP'nin demokrasiye inanmış bir parti olduğunu belirten Alaattin Çakıcı,Twitter paylaşımında isteyen MHP'ye aday olabilir doğal hakkıdır diyerek şu açıklamalarda bulundu:

"Yakında yapılacak olağan kongre ile ilgili sosyal medyada Vahit Kayrıcı ile ilgili genel başkan adayı olacak provokasyonu asla doğru değildir. kırk yıllık dostum olan Vahit Bey,sayın genel başkanımızın evladıdır. Asla bir adım önünde yürümez. MHP demokrasiye inanmış bir partidir, isteyen aday olabilir doğal hakkıdır. Alaattin Çakıcı dünyada yalnız kalsa da sayın genel başkanımıza, ruhu bedenini terk edene kadar beşbin derecede hiç düşünmeden kor ateş içine bedenini feda edeceğini bazı provokatörler asla unutmasınlar"

Vahit Kayrıcı kimdir?

MHP olağan kongresi için Vahit Kayrıcı'nın adı Genel Başkanlık ile anıldı. Alaattin Çakıcı, Twitter hesabından açıklama yaparak durumu detaylarını paylaştı. Ancak yaşanan gelişmelere binaen Vahit Kayrıcı nereli, Vahit Kayrıcı kaç yaşında gibi soruları merak edildi. Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan Vahit Kayrıcı kimdir? Kayrıcı, bugüne kadar muhasebe, siyasetçi, milletvekili ve iş adamı kimlikleriyle tanındı. 64 yaşında olan Vahit Kayrıcı Çorum Sungurluludur. 1999-2002 yılları arasında MHP'den milletvekili olan Kayrıcı, bu dönem içerisinde millet meclisinde de birçok çalışmaya katıldı. Vahit Kayrıcı, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)