Çarşambalı Murat Mönün'den Yardım Kampanyasına Anlamlı Destek!

Yangın bölgesinde mağduriyet yaşayan vatandaşlara destek olmak isteyen Murat Mönün, bir büyükbaş hayvan bedelini ziyaret ettiği AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'ya verdi.

Siyaset 16.08.2021, 17:59 16.08.2021, 22:15
Çarşambalı Murat Mönün'den Yardım Kampanyasına Anlamlı Destek!

Samsunlu Murat Mönün, büyükbaş hayvan bedelini ziyaret ettiği AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'ya verdi ve para yardım kampanyası için açılan hesaba yatırıldı.

Çarşamba'nın Karabahçe Mahallesi'nde hayvancılıkla uğraşan Murat Mönün, örnek ve duyarlı bir davranış sergileyerek, yangın ve sel felaketlerinde yaraları sarmak için başlatılan yardım kampanyasına katıldı. Murat Mönün, büyükbaş bir hayvanının bedelini yangından etkilenen bölgelerde mağdur olan vatandaşlara gönderme kararı aldı. Mahduriyet yaşayan vatandaşlara ulaştırılmak üzere yaptığı bağışı ziyaret ettiği AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'ya verdi. Başkan Aksu ise bağışı Antalya Valiliği tarafından açılan hesaba yatırırken duyarlı davranışından dolayı Murat Mönün'e teşekkür etti. 

Devletinin ve milletinin her zaman yanında olduğunu belirten Murat Mönün burada yaptığı konuşmada,  "Kenetlenme, birlik olma ve yardımlaşma vakti. Orada mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak istedim ve böyle bir davranışta bulundum. Allah göstermesin aynı durum yarın bizim başımıza da gelebilir. İnsani bir görevde bulunarak destek olmak istedim. İmkanı olan tüm vatandaşlarımıza da destek olmaları yönünde çağrıda bulunuyorum" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu duyarlı vatandaş Murat Menün'ün bu davranışı karşısınıda, yangın ve sel felaketleri nedeniyle zor günlerden geçilen bu dönemde millet olarak birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma duygusunu çok yoğun yaşadıklarını söyledi. Aksu, Hayvancılıkla uğraşan Murat Mönün'e kampanyaya bağışta bulunup destek olmasından dolayı teşekkür etti.

Başkan Aksu yaptığı açıklamada; "Devletimiz o bölgelerde yaraları sarmak için çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin karşılanması için devletimiz tarafından adımlar atılmaya başlandı ve hızlıca çalışmalar devam ediyor. Bunun yanında o bölgelerdeki vatandaşlarımıza destek olmak isteyenler için yardım kampanyası başlatıldı. Çarşamba ilçemizde yaşayan Murat kardeşimiz de bir büyükbaş hayvan bedelini o bölgelerde mağduriyet yaşayan insanlarımıza göndermek istediğini söyleyerek bize ulaştı.Bu anlamlı davranışından dolayı tebrik ediyorum" dedi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)