Alexa

Celal Adan; Saldırganlaşan herkese cevap verilecektir

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı – İstanbul Milletvekili Sayın Celal ADAN “Bir gazetede yer alan röportajı” hakkında basın açıklaması yaptı

Celal Adan; Saldırganlaşan herkese cevap verilecektir
banner327
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı – İstanbul Milletvekili Sayın Celal ADAN “Bir gazetede yer alan röportajı” hakkında basın açıklaması yaptı.

MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan'ıh basın açıklaması şöyle:


16 Mart 2015 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nde Sayın Cansu Çamlıbel ile yaptığım röportajdaki birtakım ifade ve görüşlerim sonrasında, soruları bizatihi benim tarafımdan Cansu Çamlıbel’e verilerek sordurulduğu şeklinde ahlaksızca, şerefsizce dedikodular üretildiğini duymuş bulunmaktayım. Öncelikle gazetecilik ahlakı insan haysiyeti ve onuru dikkate alındığında bizatihi bu dedikoduya karşı Cansu Çamlıbel’in doğruları söylemek mecburiyeti vardır. Yani açıkça bu soruları ben sordum demesi gerekir. Hayatımda sadece röportaj esnasında tanıdığım gazeteci hanımefendinin bunu doğrulamaması halinde onun da şeref ve haysiyetinin sorgulanacağını belirtmek isterim. Türk milletinin yetiştirdiği en önemli devlet ve siyaset adamı Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğindeki Milliyetçi Hareket Partisi, Allah’a inanan, milletimizden güç alan karakteri ile iktidara yürümektedir. İyi niyetli, art niyetli Milliyetçi Hareket Partisine yönelik sorulacak bütün sorulara, gizlisi saklısı olmayan her şeyi şeffaf olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir yönetici olarak gerekli cevapları vermeye devam edeceğiz.

7 Haziran seçimlerinde milletimiz MHP’nin önünü kesmek için saldırganlaşan şuursuz herkese gerekli cevabı verecektir.
Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2015, 16:40
YORUM EKLE