Cengiz Ergün Ankara'dan Boş Dönmedi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yatırım ve hizmetlerini hızlandırmak amacıyla Ankara’ya gitti. MHP Lideri Devlet Bahçeli ile'de görüşen Cengiz Ergün calışmalarla ilgili bilgi verdi.

Siyaset 10.07.2019, 20:42 11.07.2019, 00:09
Cengiz Ergün Ankara'dan Boş Dönmedi

Ankara’ya giden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ziyaret etti. Gerekli izin ve onaylarla kredilerin alındığını duyuran Başkan Ergün, hızla çalışma başlatacaklarının müjdesini verdi. 

Ankara ayağını hızlandırmak amacıyla Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya ve MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran ile birlikte Ankara’ya giden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur, Manisa Milletvekilleri Tamer Akkal ve Mehmet Ali Özkan’ın da yer aldığı ziyarette, bekleyen yatırımları Bakan Kurum ile paylaşıldı. Çalışmalarla ilgili kredilerinin onaylandığını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa’mızın beklediği hizmetleri yerine getireceğiz. Bunun yanında özellikle köy yollarında temel malzemesi serilen ancak kaynak nedeniyle asfaltı atılamayan ilimiz genelinde 300 kilometrelik yol vardı. Bununla ilgili kredi onayını da Sayın Bakanımızdan aldık. Asfalt bekleyen köylerimiz için bu da ayrıca sevindirici bir haber oldu. Bizlere gerekli desteği veren Sayın Bakanımız başta olmak üzere Grup Başkanvekilimize, AK Parti MKYK Üyemize ve kıymetli milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Manisa’mız için hayırlı olsun” diye konuştu.

BAŞKAN ERGÜN MHP LİDERİNİ ZİYARET ETTİ

Başkan Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile de bir araya gelerek, Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.

Ergün, Ankara temasları kapsamında ilk olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. 

Başkan Ergün’ün Ankara ziyaretinde Genel Sekreter Aytaç Yalçınkaya ve MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran da yer aldı. Genel Başkan Bahçeli’ye Manisalıların selamlarını ileten Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları ve Ankara ziyaretiyle ilgili detaylar hakkında bilgi verdi.

Cengiz Ergün,Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Araştırma-Strateji Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, MHP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Nevin Taşlıçay, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız ile Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı da ziyaret etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)