CHP'deki Görevinden Alınan Erol Günaydın: Haksızlığa Uğradım!

CHP İzmir İl Yönetimi tarafından Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın görevinden alındı. Açıklamada bulunan Günaydın, Bu süreçte haksızlığa uğradığını dile getirdi.

Siyaset 29.10.2021, 19:04
CHP'deki Görevinden Alınan Erol Günaydın: Haksızlığa Uğradım!

CHP Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın, İzmer İl Yönetimi'nin kararıyla ilçe yönetimiyle birlikte görevden alındı.

CHP İzmir İl Yönetimi tarafından Torbalı İlçe Başkanlığı görevinden alınan Erol Günaydın, osyal medya platformu üzerinden yaptığı açıklamada, haksızlığa uğradığını belirtti. Günaydın, "Bir dönem seçim kazanan, Belediye Başkanımızın vefatından sonra bir seçim daha kazanan ilçe yönetimim ile başarılı bir süreç geçirdik. Bu süreçte haksızlığa uğradığımı açık ve net şekilde dile getirebilirim" dedi.

İzmir İl Genel Sekreteri tarafından telefonla gelen bildirim ile görevden alındığını ifade eden Erol Günaydın, yönetimiyle birlikte başarılı bir dönem geçirdiğini ve haksızlığa uğradığını paylaştı.

İl başkanlığının kararıyla görevinden apar-topar alınan CHP Torbalı İlçe Başkanı Erol Günaydın, yayımladığı kamuoyu açıklamasında şunları söyledi:

28.10.2021 Perşembe günü akşam saatlerinde Il Genel sekreteri tarafından telefonla gelen bildirim ile liçe Başkanlığı görevimden yönetimim ile beraber alınmış bulunmaktayız. CHP Torbali liçe örgütü olarak her zaman dik duruşumuzu sergiledik, partill olarak da bundan sonraki süreçte aynı duruşumu sergilemeye devam edeceğim. CHP'li olmak bunu gerektirir. Bundan sonraki süreçte de partime gönülden bağlı kalmaya devam edeceğim.

Bir dönem seçim kazanan, Belediye başkanımızin vefatından sonra bir seçim daha kazanan ilçe yönetimim ile başarılı bir süreç geçirdik. Bu süreçte haksızlığa uğradığımı açık ve net şekilde dile getirebilirim. Rahmetli Başkanım ile göreve gelen bıraktığı emanete sahip çıkmaya çalışan, bu süreçte de mevcut Belediye Başkanımızın yanında olan bir yönetim anlayışı sergiledik.

Belediye Başkanımızın vefatından sonraki Torbali da gerçekleşen sancıli süreci il başkanımız ve Büyük şehir Belediye Başkanımiz ile beraber yaşadık. Elbet başkanlar, yönetimler değişir. Önemli olan alni ak olmaktır. Haklı da haksız da gün yüzüne çıkacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi kırginliklar partisi değildir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği hedefte yürümeye devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de partim için elimden gelen her şeyi yapmaya hazınım. Bu geçen süreçte beraber yürüdüğüm tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)