Alexa


CHP'li Başkan Fatih Türkel, Ramazan Kolisi ve Maske Dağıttı

CHP İl Başkanı Fatih Türkel, Tekkeköy ilçesinde ramazan kolisi dağıttı. Türkel, Tekkeköylülere Ramazan ayında yaşadıkları Corona mücadelesinde yanlarında olduklarını belirtti.

Siyaset 12.05.2020, 22:55
CHP'li Başkan Fatih Türkel, Ramazan Kolisi ve Maske Dağıttı

Tekkeköy ilçesinde maske ve ilçe mahallelerinde ramazan kolisi dağıtan CHP İl Başkanı Fatih Türkel, Emeği geçen ve kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

Fatih Türkel, yazılı basın açıklamasında, "Bugün günlerden Tekkeköy.Tekkeköy ilçe örgütüyle birlikte Tekkeköylülere Mübarek Ramazan ayında yaşadıkları Corona mücadelesinde yanlarında olmak,maske ve maddi durumu düşük olan vatandaşlara gıda yardımında bulunmaya devam ettik.’’ dedi.

Emeği geçen herkese teşekkür eden Türkel şu açıklamayı yaptı:

’’ Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan binlerce insanın işsiz, ekmeksiz kalmasına sebep olan bu salgın günlerinde CHP Olarak omuz omuza olalım istedik. Mücadelemiz hiç bir çocuğun yatağa aç girmemesi için; Mücadelemiz sosyal devletin hiç bir yurttaşını açta açıkta bırakmaması için. CHP örgütü olarak, Tekkeköy ve çevre mahallelerde ihtiyacı olanlara imkanlarımız dahilinde yardım kolilerini dağıttık. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Çünkü biz büyük bir aileyiz. Emeği geçen ve bize destek olan herkese teşekkür ederim." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P