CHP'li Başkan Tansu Çıkış'tan Karaduman Tepkisi

Cumhuriyet Halk Partisi Tekkeköy İlçe Başkanı Tansu Çıkış, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ın söylediği iddia olunan "Muhtarlar benim muhattabım değil" sözlerine cevap verdi.

Siyaset 01.05.2018, 10:22
CHP'li Başkan Tansu Çıkış'tan Karaduman Tepkisi

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, katıldığı Tekkeköy İlçe Danışma toplantısında, "Muhtarlar benim muhattabım değil" söleri samsun'da yankı uyandırdı. Karaduman'ın teşkilatın koordinası ve teşkilatlanmasını dikkate alarak söylediği bu cümle çeşitli tepkilere neden olmuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Tekkeköy İlçe Başkanı Tansu Çıkış Karaduman'ın konuşmasıyla ilgili tepki göstererek, Tekkeköy’de gerçekleştirilen bir toplantıda Muhtarlara hitaben, ‘Siz benim muhatabım değilsiniz’ diyen AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’a sert tepki gösterdi. Muhtarlara gösterilen bu yaklaşımın, şımarıklık olduğunu söyleyen Tansu Çıkış, “Çok değerli muhtarlarımıza karşı takınılan bu tutumu kınıyorum. Cumhurbaşkanı sarayda ağırlıyor; AK Parti İl Başkanı, Muhtarları muhatap almadığını söylüyor. Şaşılacak bir durum. Tayyip Erdoğan’ın haberi olsa ne der acaba? Salonu terk eden Muhtarlarımı da kutluyorum." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)