CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Bayramı Mesajı Yayınladı

CHP İl Başkanı Fatih Türkel, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımlayarak, Ramazan bayramının Tüm insanlığa, İslam dünyasına sağlık huzur ve barış getirmesini diledi.

Siyaset 24.05.2020, 00:04 24.05.2020, 00:23
CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Bayramı Mesajı Yayınladı

CHP Samsun İl Başkanı   Fatih TÜRKEL, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda şunları söyledi:

Dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle maalesef bu bayram diğer bayramlardan biraz farklı ve buruk  geçecek. Bu özel günlerin güzelliği olan büyüklerimizin ellerini öpemeyeceğiz. Küçüklerimizi kucaklayamayacak, hısım, akraba ve dostlarımızı ziyaret edemeyeceğiz.

Sosyal mesafemizi koruyacağız ancak kalbimizde sevgimize sınır koymayacağız. Sevdiklerimizin ve ülkemizin sağlığı için üzerimize düşen fedakarlığı millet olarak yerine getireceğiz.Yokun,yosulun açın halinden anlamamamıza vesile olan ve nefsimizi terbiye etmemiz için tutuğumuz oruçların yanı sıra Pandemi sürecinde Annelerimizin, Babalarımızla;Evlatlarımızla  kucaklaşamadan  gerçekleştireceğimiz Ramazan bayramımızın millet olarak kucaklaşmanın değerini anlamamıza vesile olmasını diliyor.

Başta Samsun’lu hemşerilerim olmak üzere,  milletimizin ve tüm İslam âleminin  Bayramı'nı tebrik ediyor: Ramazan bayramının Tüm insanlığa,İslam dünyasına sağlık huzur ve barış getirmesini diliyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)