Alexa

CHP Samsun Teşkilatı '19 Mayıs' Programını Açıkladı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım KAYA , samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen basın toplantısında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı programı hakkında bilgi verdi.

CHP Samsun Teşkilatı '19 Mayıs'  Programını Açıkladı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı programı hakkında CHP Samsun İl Başkanlığında toplantı düzenlendi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım KAYA, İl Başkanı Mehmet KUNDAK, Milletvekilleri Neslihan HANCIOĞLU ve Kemal Zeybek Milli Mücadelenin 100. Yılında CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU ve İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İMAMOĞLU'nun katılımıyla gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri hakkında bilgi verildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım KAYA programla ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi: 

 "Yarın Parti Meclisimiz, Bölge Milletvekillerimiz, Kadın Kolları Başkanlarımız, Gençlik Kolları Başkanlarımız ile birlikte geniş bir parti kitlemizle Sayın Genel Başkanımız Kemal KILIÇDAROĞLU, bir Karadeniz uşağı olarak Sayın Ekrem İMAMOĞLU da katılacaktır. Kendi topraklarına, kendi insanlarına gelecek. Genel Başkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU başkanlığındaki bir heyetle saat 16:00'da Merkez Yönetim Kurulumuz toplanacak. Saat 17:00'de Merkez Yürütme Kurulumuzun adına 100. Yılın Bildirgesi Türkiye Komuoyu ile paylaşılacak. Daha sonra Genel Başkanımız Sayın kemal KILIÇDAROĞLU İlkadım Belediyesini ziyaret edecek ve İyi Parti genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER ile bir görüşme gerçekleştirecek. İki genel Başkan birlikte Atakum Belediye Başkanlığını ziyaret edecekler. 100 Yıl önce ülkemiz topraklarına fiilen işgal eden güçlere karşı Samsun halkıyla başlatılan mücadelenin bir benzerini 100 yıl sonra bugün açık bir işgal olmasa bile örtülü işgale karşı halkımızla birlikte veriyoruz" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 22:27
YORUM EKLE

banner325