Alexa

CHP Zamlara Karşı Savaşa Hazırlanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında, Samsun halkının daha iyi bir yönetime layık olduğu belirtilerek, zamların geri çekilmesi için önümüzdeki günlerde imza kampanyası da dahil, yasal ve demokratik tüm hakların kullanılacağı ifade edildi.

CHP Zamlara Karşı Savaşa Hazırlanıyor

KAPSAM HABER - Samsun'da su ve ekmek zamlarına karşı Samsunluların haklarını korumak üzere muhalefet parti yönetici ve temsilcileri bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, demokratik tüm haklarını kullanarak zamların geri çekilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından peşpeşe yürürlüğe konulan su ve ekmek zammına karşı CHP İl Başkanlığında bir araya gelen, İyi Parti, Adalet Partisi, Emek Partisi, Saadet Partisi Yönetici ve temsilcileri ulaşım zammının da sırada olduğunu ifade derek, son zamanlarda art ardına yapılan zamlara tepki gösterdiler.

Muhalefet partileri yöneticisi ve temsilcileri, Bu zamların derhal geri çekilerek Samsun halkına rahat bir nefes aldırılması konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını, son yirmi yıldır Samsun Büyükşehir Belediyesinin ve bağlı iştiraklerinin kötü yönetilmesinin faturası Samsun Halkına yüklenemeyeceği görüşünü paylaştılar.

Samsunluların daha iyi bir yönetime layık olduğunu belirten siyasiler, halkın bilgilendirilerek zamların geri çekilmesi için önümüzdeki günlerde imza kampanyası dahil, yasal ve demokratik tüm hakların kullanılacaklarını belirttiler.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE