CHP'li Tekin'den Büyük İddia!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, 17 Aralık'da tutuklanan Rıza Sarraf'ın 25 Şubat'ta serbest kalacağını iddia etti.

Siyaset 15.02.2014, 00:48 15.02.2014, 01:07
CHP'li Tekin'den Büyük İddia!
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin,  17 Aralık'da tutuklanan Rıza Sarraf'ın 25 Şubat'ta serbest kalacağını iddia etti.

Yalova'da düzenlenen aday toplantısında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürrsel Tekin, AKP'yi eleştiren Tekin Rahmetli Erbakan'ı mumla aradığını en azından bu kadar tahrip etmediğini belirterek: "'Beşiktaş Meydanı'nda türbanlı bir kız kardeşimize 150 kişi saldırmış, saldırmakla yetinmemiş bilmem ne yapmış' Utanmadın mı şimdi sen akşam Kanal D'de onu izlerken, hiç mi sıkılmadın, hiç mi arlanmadın utanmadın. Anadolu'nun en önemli geleneklerinden birisi, bırakın 100 kişiyi 3 tane insan bir kadına elini kaldırırsa beşincisi onu linç eder. Sen hangi kültürde yetiştin Allah aşkına.'dedi.

Rıza Sarraf'la ilgili de konuşan Tekin: 'Rıza Sarraf, bu meşhur işadamı. Büyük olasılıkla tarih veriyorum 25 Şubat'ta onu da serbest bırakacaklar. Altını çizerek söylüyorum Yalovalılar. 25 Şubat'ta onu da serbest bırakacaklar. Dedi ki bu, efendim paralel devlet, kumpas Falan Filan biz kumpasları mumpasları bilmeyiz. Sadece bir şeyi talep ediyorum Yalova'dan. Eğer yüreğiniz yetiyorsa, şerefiniz onurunuz varsa 76 milyon insana birazcık saygınız varsa, istediğim çok basit bir şey. Rıza Sarraf'ın ofisine giren çıkan siyasetçilerin kamerasını kamuoyu ile paylaşın. Çok ağır bir şey mi istiyoruz."dedi. 
Yorumlar (0)