CHP'li Türkel, Samsun halkı bizi umut olarak görüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlarının katılımı ile Cumhuriyet Halk Partisi Başkanlar Kurulu, İl Başkanı Fatih Türkel başkanlığında toplandı.

Siyaset 15.10.2020, 21:02 15.10.2020, 21:47
CHP'li Türkel, Samsun halkı bizi umut olarak görüyor

CHP İlçe Başkanlarının katılımı ile Cumhuriyet Halk Partisi Başkanlar Kurulu, İl Başkanı Fatih Türkel başkanlığında İl Merkezinde bir araya geldi. Yapılan çalışmalarla ilgili raporlar incelenerek sahadan alınmış olan sıkıntılar, vatandaşın problemleri ve beklentileri konuşuldu.

Emek veriyoruz!

Önceliklerinin ve dertlerinin vatandaşının derdi olduğunu belirten Türkel, "Vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için çareler arayıp çözüm önerilerimizi basın ve kamuoyuyla sürekli paylaşmaktayız. Özellikle pandemi sürecinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak on yedi ilçe örgütümüz, kadın ve gençlik kollarımızla beraber il örgütü olarak mükemmel bir dayanışma içerisinde ve sahada gecemizi gündüzümüze katarak emek vermekteyiz.” dedi.

Samsun halkı bizi umut olarak görüyor

Önceliklerinin pandemi sürecinde işinden, aşından edilmiş işsiz bırakılmış işçi ve emekçiler olduğunu ifade eden CHP Samsun İl Başkanı Türkel, “Önceliğimiz Samsun'da yaşam mücadelesi veren garibandır bizim önceliğimiz çiftçidir, işçimizin ve memurumuzun aradığı haktır. Bu öncelikleri göze alarak on yedi ilçe örgütümüzle sokak sokak, bucak bucak gecemizi gündüzümüze katarak hiçbir beklenti içerisine girmeden çalışacağız. Evinden, zamanından, parasından ve pulundan fedakarlık ederek gece gündüz köy köy sahada olan örgütlerimizin emeği tarifsizdir. Bu çalışmaların tamamı da Samsun kamuoyu tarafından izlenmekte ve büyük bir takdirle karşılanmaktadır. Samsun halkı bizi umut olarak görmekte ve geçen süre zarfında halkın iktidarı adım adım bizlere doğru gelmektedir” dedi.

Kimseye veremeyeceği bir hesap yoktur

Sosyal medyada yapılan paylaşımları dikkatle izlediklerini belirten Türkel, "Sosyal medya üzerinden başta CHP Samsun Örgütünün ve Samsun halkının teveccühü ile göreve getirilmiş kurumları ve yönetimleri acaba Cumhuriyet Halk Partisi’nde bir şeyler mi oluyor? algısı yaratmak için kasten ve bilerek yapılmış bu paylaşımları biliyor ve takip ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi 97 yıllık ulu bir çınardır ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin tüm yöneticilerinin, milletvekillerinin, belediye başkanlarının, belediye meclis üyelerinin, il ve ilçe yöneticilerinin de kimseye veremeyeceği bir hesap yoktur. Hesap mercilerimiz de ilgili kurullarımızdır." dedi.

Sosyal medyada paylaşımları dikkatle takip ediyoruz

Sosyal medya paylaşımlarıyla da ilgili konuşan Başkan Türkel, "Kimsenin sosyal medya üzerinden partimizle ilgili aşağılayıcı vatandaşımızın aklında soru ve sorunlar yaratıcı paylaşımlarda bulunmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz. Elinde bilgi, belge ve ispatı olanların ilgili kurumlarımıza veya savcılığa suç duyurusunda bulunma yolu açıktır. Bizler on yedi ilçe örgütümüz, il yönetim kurulumuzla ve bütün kurumlarımıza Samsunlunun dertlerini gündeme getirmeye, Samsun'un sorunlarını sorunlarımız olarak addetmeye ve gecemizi gündüzümüze katarak halkın iktidarını kurmak için mücadele ve emek vermeye devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)